Volání z MyHeritage - podvod?

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Volání z MyHeritage - podvod?

Příspěvekod gianna » čtv srp 25, 2016 14:40

V MyHeritage jsem si nastavila bezplatnou zkušební 14denní verzi a dnes mi volal z jakéhosi amerického čísla nějaký člověk, že prý má pro mě speciální nabídku platnou jenom dnes, roční premium za 95 dolarů a další prý výhody ... normálně telemarketing pokládám skoro hned, tohle mě ale zaskočilo, takže jsem se s ním anglicky vybavovala celkem dlouho :) ... nic jsem mu neodkývala, řekla jsem, že se musím rozhodnout a probrat to doma a teď platit nechci ... ale teď mi to vrtá hlavou, co to vlastně bylo, jestli mi nemůžou nějaké peníze strhnout s tím, že jsem během rozhovoru někde žblebtla "yes" (nějaké platební údaje se tam tuším zadávaly při aktivací zkušební verze, jinak to nešlo, teď toho lituju) a vůbec bylo to z MyHeritage? Tohle fakt dělají? Máte s tím někdo zkušenost? Dost tlačil na to, abych se rozhodla dnes, chtěl mi ještě volat, já to odmítla s tím, že to zaplatím normálně přes web, on že ne, že to je speciální nabídka od něj, tak jsem mu řekla, ať mi to pošle mailem .... jejda, on teď volá furt znova, už toho mám dost.... Co s tím?
gianna
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 14, 2016 11:34
Oblast pátrání: Háje, Litochleby (dnešní Praha 11), Sulice, Nechánice (farnost Kostelec u Křížků), Martinov, Děhylov (farnost Plesná), Třebsko, Narysov

Re: Volání z MyHeritage - podvod?

Příspěvekod jirkabart » čtv srp 25, 2016 15:04

Z Myheritage volají poměrně běžně ... v zásadě jejich telefonát mohu čekat v krátké době poté, co navštívím jejich stránku s nabídkou placených programů (když mi program vyprší - neumožňuji jim, aby si peníze na další období stáhli z kreditky automaticky sami).

V zásadě spoléhám na to, že s nějakou nabídkou slevy se ozvou - běžná cena je pro mě neakceptovatelná. A když odmítnu první nabídku, nebo ji nechám propadnout, tak se po nějaké době ozvou znovu s upravenou nabídkou.
Pátrám především na jižním plzeňsku, klatovsku a královehradecku.
Uživatelský avatar
jirkabart
 
Příspěvky: 536
Registrován: pon bře 18, 2013 13:20
Oblast pátrání: plzeňský kraj: přešticko, švihovsko, žinkovsko, nepomucko
královéhradecký kraj: severně od Nechanic

Re: Volání z MyHeritage - podvod?

Příspěvekod gianna » ned srp 28, 2016 21:58

Aha, díky, tak příště zkusím trochu smlouvat. :)
gianna
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 14, 2016 11:34
Oblast pátrání: Háje, Litochleby (dnešní Praha 11), Sulice, Nechánice (farnost Kostelec u Křížků), Martinov, Děhylov (farnost Plesná), Třebsko, Narysov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků