MyHeritage - jak zamezit viditelnost fotografií

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

MyHeritage - jak zamezit viditelnost fotografií

Příspěvekod Peters » úte čer 07, 2016 17:23

Nezkoušel jste někdo, jak zamezit nalezení fotografií přes Google a jejich zobrazení?

Přečetli jsem si http://helpcenter.myheritage.com/Privac ... Google.htm , album ve které jsou ty fotky jsem označil jako soukromé a v Nastavení soukromí v sekci
Fotografie

MyHeritage nabízí pokročilé technologie, které Vám umožňují prohledávat a nalézat fotografie v ostatních rodokmenech. Vyberte, z kterého alba na Vašich rodinných stránkách mohou být fotografie prohledávány a prohlíženy ostatními uživateli.
jsem odškrtnul viditelnost - ale fotky nepřihlášený uživatel sice nevidí album, ale když klikne na osobu, které má fotky jen v tom zakázaném albu, tak vidí název a náhled všech fotek. Vyhledávání podle jména (které se jinak všude zobrazuje jako "Soukromé") se najde fotka jedna. Divné.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: MyHeritage - jak zamezit viditelnost fotografií

Příspěvekod rezi » čtv čer 16, 2016 10:52

Poslala jsem Vám soukromě zprávu, můžete s ji prosím, přečíst, děkuji.
rezi
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř pro 17, 2014 21:05
Oblast pátrání: Mcely, Nymburk,Vojnův Městec, Žebrák, Praha, Lichkov, Kralupy nad Vltavou, České Budějovice,Jihlava, Nové Město na Moravě, Branky


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků