MyHeritage-blokování

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

MyHeritage-blokování

Příspěvekod Lenkae » čtv kvě 05, 2016 9:48

Zdravím :)
Nevíte náhodou (hledala jsem, ale nenašla) jestli nejde na MH zablokovat konkrétního člověka?
Kdysi jsem dala členství člověku, který byl se mnou spřízněn pouze sňatkem ze strany manželovy sestry, ale dohodli jsme se, že si stáhne pouze to, co je nyní, hlavně tedy manželovu.Byla jsem tehdy ještě příliš naivní.
Stahoval vše, dával fotky k žijícím osobám (dohledatelné na netu), takže jsem mu členství zrušila a on se dušoval, že už nebude nic přidávat a že vše smaže
Teď mi naskočily shody a já koukám jak tele, celá větev mých předků, včetně profilových fotek, který s ním skutečně nemají nic společného...
Nechci mít rodokmen uplně neveřejný, kvůli shodám, tak se ptám-nejde nějak zablokovat konkrétní člověk?

Pokud ne, když si stránky udělám zcela soukromé, uvidí je členové?Zase bych nerada, aby neměli přístup ani oni...
Uživatelský avatar
Lenkae
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 17, 2013 23:57
Bydliště: Choceň
Oblast pátrání: Janovice u Polné,Polná, Sirákov//Dolní Dobrouč, Nasavrky u Chocně//Žďár Nad Orlicí, Chotiv//Dubicko, Bohuslavice, Zvole, Hněvkov, Příkazy, Olomouc //

Re: MyHeritage-blokování

Příspěvekod venusev » čtv kvě 05, 2016 11:53

Obávám se, že od té doby co MH uvedl vychytávku "Rozcestník objevů" :-/ přidávání lidí do cizích rodokmenů nezabráníte. Člověku, který má členství Premium, to nabídne a už zaleží je na něm, jestli si chce do vlastního rodokmenu přidat lidi "spřízněné sňatkem přes páté koleno". Takhle už bych tímto způsobem měla obrovský rodokmen. Stačí jeden klik a máte přidanou i vnučku snachy své pra....sestřenice i s celou rodinou.
Toho se bohužel nezbavíte. Jen bych dotyčného vyřadila z členů, aby mi nezasahoval do mého rodokmenu.
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků