prosim o zprostredkovani kontaktu

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod JCernovska » úte dub 26, 2016 13:32

na Sucharda Jiří Web Site.......pro vyjasnení nkterých přejímanych informaci
JCernovska
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon dub 25, 2016 11:05
Oblast pátrání: Mladoboleslavsko, Jičínsko, Chrudimsko, Ivančice a okolí

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Dagmar8 » úte dub 26, 2016 14:02

prosím napište jakou zprávu chcete předat, kontakt na vás a pokud možno i link na stránky
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod JCernovska » úte dub 26, 2016 14:33

JCernovska
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon dub 25, 2016 11:05
Oblast pátrání: Mladoboleslavsko, Jičínsko, Chrudimsko, Ivančice a okolí

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Dagmar8 » úte dub 26, 2016 14:46

paní Černovská, ale něco jí napsat musím a jak na vás najde kontakt, když jste ho nenapsala - pokud nechcete sem, tak mi to pošlete vnitřní poštou.
Podívejte se jak to píší ostatní, http://genealogie.taby.cz/viewtopic.php?f=34&t=29036
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod JCernovska » úte dub 26, 2016 15:12

Pani Dagmar,

https://www.myheritage.cz/site-28547176 ... ......dale se nemohu dostat, protože ten dotycny ma placeny vyssi level a ja ne
JCernovska
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon dub 25, 2016 11:05
Oblast pátrání: Mladoboleslavsko, Jičínsko, Chrudimsko, Ivančice a okolí

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Dagmar8 » úte dub 26, 2016 16:05

Paní Černovská vy mě nerozumíte - já se tam dostanu, mohu správci toho rodokmenu napsat, ale musím vědět co mu mám napsat / o co se vám jedná/ a jak se s vámi zkontaktuje třeba na váš mail a pod. Přece se nebude kontaktovat se mnou a já znovu s vámi :D

Dala jsem vám příklad /odkaz/jak se to tady píše, když někdo něco takového potřebuje.
Takže mi napište sem, nebo do vnitřní pošty, text, který mám tomu člověku poslat a váš mail.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod JCernovska » úte dub 26, 2016 16:26

Dobře...prosim, poslete mu jen zpravu, ze by mohl mit tolik slusnosti a kontaktovat me i když jsem ho klidne vyzyvala, aby se mi ozval, jestli tedy mame spolecneho dedecka. Diky
JCernovska
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon dub 25, 2016 11:05
Oblast pátrání: Mladoboleslavsko, Jičínsko, Chrudimsko, Ivančice a okolí

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Dagmar8 » úte dub 26, 2016 16:31

nezlobte se, ale já cizímu člověku žádné lekce o slušnosti dávat nebudu.
Fakt jsem se snažila, text jsem od vás nedostala, váš mail také ne, pokud takovou zprávu bude chtít předat někdo jiný, má možnost, já jsem udělala maximum.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte dub 26, 2016 16:42

JCernovska píše:Dobře...prosim, poslete mu jen zpravu, ze by mohl mit tolik slusnosti a kontaktovat me i když jsem ho klidne vyzyvala, aby se mi ozval, jestli tedy mame spolecneho dedecka. Diky


Snad mohu vstoupit: Vy jste ten, kdo něco chce. D8 Vám nabídla pomoc, přesně popsala jak, ale Vy stále chcete po svém. Možná sice ani nevíte, že tady máme i vnitřní poštu. Tam jste měla napsat D8 svoji externí emailovou adresu (např. na seznam.cz), na které Vás má majitel toho rodokmenu kontaktovat společně s přesným zněním vzkazu- aby ho Dáša jen mohla překopírovat. Možná se Vám nechce ten vzkaz napsat, ale to za Vás nikdo dělat nebude.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod JCernovska » úte dub 26, 2016 16:50

omlouvam se oběma a koncim toto téma...diky jč
JCernovska
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon dub 25, 2016 11:05
Oblast pátrání: Mladoboleslavsko, Jičínsko, Chrudimsko, Ivančice a okolí

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Zora » úte dub 26, 2016 17:35

Dagmar8 píše:nezlobte se, ale já cizímu člověku žádné lekce o slušnosti dávat nebudu.
Fakt jsem se snažila, text jsem od vás nedostala, váš mail také ne, pokud takovou zprávu bude chtít předat někdo jiný, má možnost, já jsem udělala maximum.



Dášo, myslím, že ses snažila na maximum, rozhodně jsme tady nikdy nepěstovali nějaké podivné zvyky, které na mě čiší ze zpráv tazatelky.
Slušné chování bylo a je základem fóra.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: prosim o zprostredkovani kontaktu

Příspěvekod Zora » úte dub 26, 2016 18:10

Doplňte , prosím do předmětu příspěvku - vyřešeno, děkuji, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků