Správce stránek Hana Petroušková

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod Čáp » pon led 04, 2016 19:04

Dobrý den,
dovoluji si využít či "zneužít" možnosti kontaktování jednu ze správkyň stránek rodokmenu na My Heritage paní Hanu Petrouškovou na stránkách je vedena jako - hanala.
Ne že bych si nemohl dovolit placenou verzi tohoto programu, ale teprve se jej učím ovládat a zatím nevím zda tento systém bude pro mne vyhovující a recenze jsou zatím všelijaké.
Nicméně při prvních zadáních několika předků byly na několika místech shledány shody a rád bych tedy ověřil skutečný stav eventuelní příbuznosti předků. Prosím tedy někoho ze zběhlejších o předání mé emailové adresy - juracap@seznam.cz - paní Petrouškové.
Jako další záležitost je technický dotaz. Praděd, jakožto otec 3 dětí a posléze vdovec si vzal další ženu se kterou měl dalšího potomka (mého dědu). V celkovém rodokmenu mi funguje zobrazení jedné či druhé ženy. Pročetl jsem spousty nápověd, ale nikde jsem nanašel možnost nastavení zobrazit obě ženy se všemi jejich dětmi. Poradí mi někdo jak na to?

Děkuji předem za vyřízení kontaktu

Čáp
Čáp
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 04, 2016 18:18
Oblast pátrání: Jaroměřice u Jevíčka, Moravská Třebová, Kulířov, Vyškov, Habrovany, Sedlčany, Libeň (Zlatníky), Velká Chuchle, Křenice u Říčan a jejich okolí

Re: Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod ozana » pon led 04, 2016 20:05

Zobrazit potomky obou žen současně nelze. Snad jedině v diagramu Vše v jednom nebo v rozrodu.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod Čáp » pon led 04, 2016 20:52

http://www.myheritage.cz/FP/review-matc ... 59593511_1

Děkuji za ochotu. Snad je to ono, ještě mi přišla 1 zpráva s další shodou, tak ji zkusím hned přeposlat také.
S tím zobrazením 2 žen se budeme muset tedy nějak vypořádat a udělat 2 varianty.

Čáp
Čáp
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 04, 2016 18:18
Oblast pátrání: Jaroměřice u Jevíčka, Moravská Třebová, Kulířov, Vyškov, Habrovany, Sedlčany, Libeň (Zlatníky), Velká Chuchle, Křenice u Říčan a jejich okolí

Re: Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod Čáp » pon led 04, 2016 20:56

TAdy je 2 odkaz
http://www.myheritage.cz/FP/tree-matche ... D=59593511

Doufám, že to je přístupné i z jiného PC.
Čáp
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 04, 2016 18:18
Oblast pátrání: Jaroměřice u Jevíčka, Moravská Třebová, Kulířov, Vyškov, Habrovany, Sedlčany, Libeň (Zlatníky), Velká Chuchle, Křenice u Říčan a jejich okolí

Re: Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod ozana » pon led 04, 2016 21:22

http://www.myheritage.cz/FP/entry.php?s=59593511

Vzkaz byl předán prostřednictvím formuláře pro žádost o členství.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Správce stránek Hana Petroušková

Příspěvekod Čáp » pon led 04, 2016 21:51

Děkuji
Čáp
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 04, 2016 18:18
Oblast pátrání: Jaroměřice u Jevíčka, Moravská Třebová, Kulířov, Vyškov, Habrovany, Sedlčany, Libeň (Zlatníky), Velká Chuchle, Křenice u Říčan a jejich okolí


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků