Fotky

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Fotky

Příspěvekod pavelhauf » pon pro 07, 2015 18:59

Dobrý den,

potřebuji poradit. V Myheritage se mi nezobrazují fotky. Zřejmě jsem někde něco odkliknul a nevím kde.
pavelhauf
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 06, 2013 21:36

Re: Fotky

Příspěvekod ozana » pon pro 07, 2015 19:12

Myslíte web nebo aplikaci FTB?
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Fotky

Příspěvekod pavelhauf » pon pro 07, 2015 19:17

Na webu.
pavelhauf
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 06, 2013 21:36

Re: Fotky

Příspěvekod pavelhauf » pon pro 07, 2015 19:42

Není to u mne, ale u kolegy toto mi napsal.

Na celkovém přehledu jsou jen ikony fotoaparátu a když to chci otevřít jednotlivě, tak se objeví, že se foto nepodařilo otevřít.

A tady jsem uložil obraz z jeho programu http://uloz.to/xBgC49JN/chyba-pdf
pavelhauf
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 06, 2013 21:36

Re: Fotky

Příspěvekod martin.foto » úte pro 08, 2015 2:23

pavelhauf píše:Není to u mne, ale u kolegy toto mi napsal.

Na celkovém přehledu jsou jen ikony fotoaparátu a když to chci otevřít jednotlivě, tak se objeví, že se foto nepodařilo otevřít.

A tady jsem uložil obraz z jeho programu http://uloz.to/xBgC49JN/chyba-pdf


Ja kdyz se podivam na web treba na Rosu Albrechtovou tak tak fotky normalne vidim. Nemam ted FTB po ruce ale neni tam nekde moznost synchronizovat bez fotek?
TY Martin
martin.foto
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon bře 17, 2014 0:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Praha, Lipník nad Bečvou, Pelhřimov, Blatná, Chotěšice, Mělník, Veltrusy, Chomutov, Nelahozeves, Přívlaka, Horní Bousov, Veltrusy, Kouřim, Žatec, Hluboš, Tábor, Čáslav

Re: Fotky

Příspěvekod pavelhauf » čtv pro 10, 2015 16:20

Na webu je vidím taky, ale organizaci fotek provádím v programu a tam je nevidím. Synchronizovat bez fotek jsem nikde nenašel.

Zajímavé je, že poslední čtyří fotky, které jsem přidával asi před měsícen, tam vidět jsou. Přemýšlím, jestli program neodinstalovat a nainstalovat znuvu. Bojim se ale, abych pak nemusel fotky nahrávat znovu.
pavelhauf
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 06, 2013 21:36

Re: Fotky

Příspěvekod martin.foto » čtv pro 10, 2015 23:35

pavelhauf píše:Na webu je vidím taky, ale organizaci fotek provádím v programu a tam je nevidím. Synchronizovat bez fotek jsem nikde nenašel.

Zajímavé je, že poslední čtyří fotky, které jsem přidával asi před měsícen, tam vidět jsou. Přemýšlím, jestli program neodinstalovat a nainstalovat znuvu. Bojim se ale, abych pak nemusel fotky nahrávat znovu.


Pokud je to Vas web asi bych nad tim nedumal a udelal bych obnovu z webových stranek a (po predchazejici zaloze) a mělo by se tim vse spravit
TY Martin
martin.foto
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon bře 17, 2014 0:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Praha, Lipník nad Bečvou, Pelhřimov, Blatná, Chotěšice, Mělník, Veltrusy, Chomutov, Nelahozeves, Přívlaka, Horní Bousov, Veltrusy, Kouřim, Žatec, Hluboš, Tábor, Čáslav


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků