Prosím o zprostředkování kontaktu: K Oldenburg

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosím o zprostředkování kontaktu: K Oldenburg

Příspěvekod marekl » ned srp 30, 2015 22:13

Prosím, mohl by někdo přes My Heritage napsat panu Knutu Oldenburgovi, zda by mi se mi mohl ozvat na můj e-mail? Toto je jeho profil: http://www.myheritage.com/member-484618091_1/knut-oldenburg. Případně toto je jeho web: http://www.myheritage.com/site-225399151/eckhorst.

Lze použít tento text:

-------------------------------------

Dear Mr Oldenburg,

My Heritage has showed me, that we have the same persons in our family trees. Ignaz Wenzel from your tree is my great-great-great-great-grandfather. If you be so kind, send me an e-mail to marek@lutonsky.net to share some information. Unfortunately I don't own Premium subscription of My Heritage, so I use this way to connect ourselves.

Marek Lutonsky

-----

Computer-Übersetzung:

Sehr geehrter Herr Oldenburg,

My Heritage hat mir gezeigt, dass wir die gleichen Personen in unserer Familie Bäume haben. Ignaz Wenzel von Ihrem Baum ist mein Ur-Ur-Ur-Ur-Großvater. Wenn Sie so freundlich sein, senden Sie mir eine E-Mail an marek@lutonsky.net. Wir konnten einige Informationen zu teilen. Leider weiß ich nicht besitzen Premium-Abonnement von My Heritage, so dass ich Sie mit diesem Weg, um uns zu verbinden.

Marek Lutonsky

marekl
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon úno 03, 2014 19:59
Oblast pátrání: Vizovice, Slavkov pod Hostýnem, Nový Bor a okolí, Becherov (SK)

Re: Prosím o zprostředkování kontaktu: K Oldenburg

Příspěvekod ozana » pon srp 31, 2015 9:55

zpráva byla předána
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků