Prosím o kontakt nebo kontaktování

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod JahoMi » čtv čer 25, 2015 19:30

Zdravím.

Prosím moc o kontakt na Kasparovi2 in Kašparová Web Site, managed by Helena Kašparová

Důvod doplnění rodokmenu rodu Jahodků z Dohalic 11 a Mžany 38. Třeba to bude zajímavé pro ně i mě.

Děkuji. Michal Jahodka.
TY Michal
JahoMi
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon čer 22, 2015 14:07
Bydliště: Králův Dvůr
Oblast pátrání: Chrudim, Polička, Klenice, Dohalice, Mžany, Králův Dvůr, Beroun, Hudlice, Mořina, Mořinka, Josefova Huť u Plané, Mnichov u Mariánských Lázní, Škvořetice a okolí Blatné.

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Dagmar8 » čtv čer 25, 2015 21:04

pokud dáte konkrétní odkaz /jinak je problém s vyhledáváním/ a napíšete mi text a kontakt na vás, odešlu ho.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosím o kontaktování - Aktualizováno

Příspěvekod JahoMi » stř črc 01, 2015 21:32

Tak nevim asi dělám něco špatně, přímo na kontakt se nemůžu dostat.

Ale zkusim to jinak. Zde je odkaz: http://www.myheritage.cz/research?formI ... =&rlmode=1

Na prvním místě je Helena Kašparová. Tu bych moc rád kontaktoval.

Text by byl takto:

Dobrý den

Zjistil jsem že ve Vámi tvořeným rodokmenu se vyskytuje často jméno Jahodka.

I mí předkové pochází z Dohalic č 11 a 18 a Mžan 38.

Zjistil jsem že podle knihy sčítaní lidu z roku 1890 bydlel Ferdinand Jahodka (nar. 31.10. 1855) ve stejném domě Dohalice 18, jako můj praděda Václav Jahodka ročník 1880 a jeho otec Václav r.1844.

Vypadá to že nejspíš někteří Jahodkové s Vámi tvořeného rodokmenu jsou trochu příbuzní s těmi co mám uvedený ve svém: http://www.myheritage.cz/site-family-tr ... 41/jahodka

Prozatím nemám placenou verzi takže toho moc v tom co tvoříte vy nevidím. Budu moc vděčný když by jste mi některá data zpřístupnila. Nejvíce mi zajímají rodiče Ferd. Jahodky ale i další Jahodkové z Dohalic a Mžan.

Prohlédněte si prosím také můj zatím neúplný rodokmen, děkuji za případnou spolupráci.

Email na mě: jahomi@seznam,cz

Hezký den přeje Michal Jahodka

I Vám Dášo mockrát děkuji za zprostředkování :-)

Michal.
TY Michal
JahoMi
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon čer 22, 2015 14:07
Bydliště: Králův Dvůr
Oblast pátrání: Chrudim, Polička, Klenice, Dohalice, Mžany, Králův Dvůr, Beroun, Hudlice, Mořina, Mořinka, Josefova Huť u Plané, Mnichov u Mariánských Lázní, Škvořetice a okolí Blatné.

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Dagmar8 » stř črc 01, 2015 23:18

Michale moc se omlouvám, ale já se tam prostě nemohu dostat. Dostala jsem se na dvoje stránky různých Kašparů, ale na tuhle mi to prostě nejde.Mám jen Premium, třeba někdo s Premiem plus bude tak hodný...
tak se moc omlouvám, snaha byla.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Karolina Vernerova » čtv črc 02, 2015 6:18

TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Mirra » čtv črc 02, 2015 7:13

Domnívám se, že je to tento a je volně přístupný...

http://www.myheritage.cz/site-family-tr ... 5%A1parova
Mirra
 
Příspěvky: 541
Registrován: sob lis 18, 2006 14:44

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Karolina Vernerova » čtv črc 02, 2015 7:20

Aha o jeden vedle- pardon.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Popanz » čtv črc 02, 2015 10:10

Odesláno (takže mail eventuelně možno smáznout). -- Ale ta paní byla na MH naposled v srpnu 2014, takže je otázka, jak k tomu vůbec stojí.

PS: Hm, teď koukám, že ten link v tom mailu MH porouchal, ten pani Kašparové nebude fungovat. No ale buď mail vzbudí zvědavost a ozve se - a to udělá určitě s linkem i bez něj -, nebo jí rodokmeny už nezajímaj, a pak je to asi stejně buřt. Každopádně uvidí, že snaha tu byla.

PPS: Link poslanej extra. Že mě to netrklo hned...
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod JahoMi » čtv črc 02, 2015 17:01

Děkuji všem za pomoc.

Ten link na její rodokmen pomohl. Sice není jasná příbuznost ale vyplývá že jak rodina Václava praděda i jeho otce se narodila v Dohalicích 11, tam se narodil i Ferdinand Jahodka pak cca 20 let bydlela rodina Václava ve stejném domě Dohalice 18jako rodina Ferdinanda Jahodky. Jediná návštěva v Zámrsku to objasní.
TY Michal
JahoMi
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon čer 22, 2015 14:07
Bydliště: Králův Dvůr
Oblast pátrání: Chrudim, Polička, Klenice, Dohalice, Mžany, Králův Dvůr, Beroun, Hudlice, Mořina, Mořinka, Josefova Huť u Plané, Mnichov u Mariánských Lázní, Škvořetice a okolí Blatné.

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Dagmar8 » čtv črc 02, 2015 17:04

Karolínko, tak vůbec nechápu jak se ti to podařilo - já u toho strávila včera hodinu, zadávala do Seznamu, do googlu a jak jsem psala, dvoje stránky Kašparů na myheritage mi vyjely a dostala jsem se na ně a tohle ne.
Kde dělám chybu? vždyť mi to dřív šlo najít bez problémů.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Zora » čtv črc 02, 2015 17:33

U toho potřebného odkazu je název alba a jméno správce

Kašparová Web Site
Helena kašparová

Do googlu vložit myheritage helena Kašparová Web Site -


Výsledky se objeví tady :
https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... eb+Site+-+

myslím, že pak stačí jakákoliv zobrazený odkaz
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Dagmar8 » čtv črc 02, 2015 17:44

Zoro samozřejmě že to tak dělám, ale když klikneš na kterýkoliv odkaz co se ti objeví??

mně tohle a to jsem zase v háji, protože na žádný z údajů se nedostanu a tak to je se všemi odkazy co mi vyjedou z googlu
Obrázek
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Popanz » čtv črc 02, 2015 17:52

Panenko skákavá, trávit s tím hodinu... :shock:

(Já našel, jak se to tu poprvý objevilo, taky jen ty dvoje špatný Kašparovic a tím to pro mě skončilo.)
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Zora » čtv črc 02, 2015 17:56

Dášo, já nemám na myheritage vůbec nic, jen základní účet, takže stejně bych nic neviděla.

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosím o kontakt nebo kontaktování

Příspěvekod Dagmar8 » čtv črc 02, 2015 18:17

Popanz píše:Panenko skákavá, trávit s tím hodinu... :shock:

(Já našel, jak se to tu poprvý objevilo, taky jen ty dvoje špatný Kašparovic a tím to pro mě skončilo.)


no jo, když jsem to slíbila, to se nedá nic dělat, někdy je sice vlastní zodpovědnost na obtíž :D ...ale já to tak mám
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Další

Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků