Prosba o kontakt na MH

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Semik » čtv čer 25, 2015 8:54

Dobrý den,
rád bych požádal někoho s premium účtem o zkontaktování Veroniky Kubátové, která spravuje rodokmen Kubátová Web Site. Máme společné předky v rodu Kafků z Bačkova.

Díky za pomoc,
Roman Šemík
Semik
 
Příspěvky: 411
Registrován: ned říj 23, 2011 22:20
Oblast pátrání: Smrdov
Sázavka
Ovesná Lhota
Bačkov
Leština u Světlé

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Popanz » čtv čer 25, 2015 9:52

Aspoň za sebe můžu říct, že rád pomůžu, ale rád bych měl v ruce něco s nějakým kontaktem na Vás, co můžu 1:1 s krátkým komentářem "prosím o prominutí, že obtěžuji, ale tohle bylo ve fóru genealogie.taby.cz:" přeposlat, abych nemusel psát dlouhý vysvětlování a něco jako "když mi pošlete Vaši adresu, tak já ji vzkážu kolegovi Šemíkovi a on se Vám jistě ozve, je to koneckonců jeho nápad".
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod ozana » čtv čer 25, 2015 12:52

Přesně tak, napište, co chcete vzkázat s emailem na sebe.
My mu předáma text: vzkaz od pana XY ......
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Kasr » čtv čer 25, 2015 14:38

ozana píše:Přesně tak, napište, co chcete vzkázat s emailem na sebe.
My mu předáma text: vzkaz od pana XY ......

Bylo by jednodušší aby Vám oznámili ti kteří jsou ochotni kontakt zprostředkovat poslali SZ.
Vy by jste pak zpracoval seznam niků a vystavil ho tady a pak by si každý vybral
toho koho chce požádat o zprostředkování a jemu poslal SZ s detaily.
Vystavovat mailovou adresu veřejně je nesmysl, dá se pak jednoduše zneužít a pak
se divíte že máte ve schránce spoustu spamu. Navíc Vy jak moderátor můžete seznam
kdykoliv editovat a doplnit.
Kasr
 
Příspěvky: 172
Registrován: pon lis 05, 2012 20:49

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Popanz » čtv čer 25, 2015 19:04

Rozumím tomu prosím dobře, pane kolego, že máte na MH placený účet a hlásíte se jako první do Vámi navrhovaného seznamu niků?
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod ozana » čtv čer 25, 2015 19:27

Kasr píše:Bylo by jednodušší aby Vám oznámili ti kteří jsou ochotni kontakt zprostředkovat poslali SZ.
Vy by jste pak zpracoval seznam niků a vystavil ho tady a pak by si každý vybral
toho koho chce požádat o zprostředkování a jemu poslal SZ s detaily.
Vystavovat mailovou adresu veřejně je nesmysl, dá se pak jednoduše zneužít a pak
se divíte že máte ve schránce spoustu spamu. Navíc Vy jak moderátor můžete seznam
kdykoliv editovat a doplnit.

Vždy se email dá napsat tak, aby ho sbírací roboty nemohli použít, např.: ozana[]volny.cz
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Kasr » čtv čer 25, 2015 20:03

Popanz píše:Rozumím tomu prosím dobře, pane kolego, že máte na MH placený účet a hlásíte se jako první do Vámi navrhovaného seznamu niků?

Nemám, byl to jen návrh moderátorovi. Důvod jsem napsal.
Kasr
 
Příspěvky: 172
Registrován: pon lis 05, 2012 20:49

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Popanz » čtv čer 25, 2015 20:28

Kasr píše:
Popanz píše:Rozumím tomu prosím dobře, pane kolego, že máte na MH placený účet a hlásíte se jako první do Vámi navrhovaného seznamu niků?

Nemám, byl to jen návrh moderátorovi. Důvod jsem napsal.


Aha. -- Nojo, já si po pravdě řečeno myslím úplně d'accord s kolegou Ožanou, že když někdo napíše adresu ve formátu [jméno zavináč doména], že to s tím spamem nebude zas tak nezvládnutelný. Líběj odpustit, ale já to holt vidím tak, že když chce někdo pomoct, tak by měl ve vlastním zájmu koukat, aby to pro pomáhajícího bylo co nejjednodušší. Pod tím si představuju, že by sem ten dotyčnej měl dát něco, co platič na MH akorát přejede myší, okopíruje, flákne do zprávy - a je to pro něj vyřízený. Ale třeba jsem jen extrémně neochotnej a jiný to viděj jinak, to může bejt.

Nicméně abych dokázal světu i sobě, že nejsem žádnej misantrop, jsem dobře pět až deset minut hledat tu Kašparovou z toho druhýho aktuálního threadu, abych jí napsal, že se má kouknout na genealogie.taby.cz, že ji tu někdo shání, ale buď jsem takový dřevo nebo je někde něco špatně, že jsem ji nenašel, vzdal to a rozhodl se, že už jsem dneska pro svou karmu udělal dost.
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Re: Prosba o kontakt na MH

Příspěvekod Popanz » čtv čer 25, 2015 21:46

Všechny na tomto threadu zainteresované mohu uklidnit: Konec dobrý, všechno dobré - zpráva kolegy Šemíka kolegyni Kubátové byla kolegiálně zprostředkována. 8)
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků