Za jak dlouho po platbě obnoví ostránky MH

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Za jak dlouho po platbě obnoví ostránky MH

Příspěvekod hanucha » sob bře 07, 2015 19:32

Zdravím,
propadlo mi předplatné My Heritage, bohužel jsem si toho nevšimla včas. Protože jsem nechtěla platit kartou, posílala jsem platbu převodem z účtu. Platila jsem už víc než před týdnem a hned jim poslala potvrzení, ale stále mám stránky neobnovené a nikam se nedostanu.. Nevíte, jak dlouho to může trvat, než mi je zase obnoví?
Hanucha
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Za jak dlouho po platbě obnoví ostránky MH

Příspěvekod Rozina » ned bře 08, 2015 6:44

Když platím kartou tak obnoví stránky okamžitě.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: Za jak dlouho po platbě obnoví ostránky MH

Příspěvekod hanucha » ned bře 08, 2015 23:52

Jo to ja vim, ale ja jsem kartou platit nechtela, protoze mi minule bez meho vedomi strhli platbu na dalsi rok, a navic ted chteli abych se zaregistrovala na Pay Pal, a to nechci. Takze jsem platila radeji prevodem :-( ale uz skoro 14 dni mam stranky bloknute...
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž

Re: Za jak dlouho po platbě obnoví ostránky MH

Příspěvekod hanucha » pát bře 13, 2015 19:10

tak dnes konečně po 16 dnech mi stránky obnovili :? no ale teď mám na pět let pokoj.. :)
Bádám hlavně v okresech Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Pelhřimov, České Budějovice a Kroměříž
hanucha
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 22, 2010 1:04
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: okresy: Náchod, Rychnov n.Kn., Tábor, Jindřichův Hradec, Č. Budějovice, Pelhřimov, Kroměříž


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků