Prosba o kontakt - vyřešeno

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o kontakt - vyřešeno

Příspěvekod syrius » čtv úno 26, 2015 15:10

Dobrý den, prosím o zprostředkování kontaktu se správcem stránek http://www.myheritage.cz/site-184471462/mitrenga. Máme společné předky Janečky z Kozlova a já bych potřebovala zjistit vazbu Janečků z Kozlova na Janečky z Černvíru.

Petra Nováková
syrius[a]seznam.cz

Předem děkuji za pomoc.
Naposledy upravil syrius dne čtv úno 26, 2015 21:29, celkově upraveno 1
syrius
 
Příspěvky: 567
Registrován: pát úno 22, 2013 14:16

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod karels » čtv úno 26, 2015 15:31

ta vazba je vidět i na stránkách, které uvádíte:
Jan Janeček *1743 se narodil v Cernviru, vzal si Annu z Kozlova a syn Jakub se jim narodil v Kozlově.
karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod syrius » čtv úno 26, 2015 18:30

Díky za informaci, nějak jsem to přehlídla. :-)
syrius
 
Příspěvky: 567
Registrován: pát úno 22, 2013 14:16

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod Zora » čtv úno 26, 2015 18:34

O který Kozlov se jedná?
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod Zora » čtv úno 26, 2015 18:40

viewtopic.php?f=5&t=9406
Dobrý den, dělám rodokmen rodiny Janeček /janeczek/ , která pochází z Černvíra, Kozlova, Pivonic, Bystřice nad Pernštejnem. Nemám všechny rozrody a hledám napojení na další větve v oblasti. Zatím mám cca sedm set jmen od roku 1666. Máte-li nějaké info, pište prosím na janecekbrno@seznam.cz. Díky
Radslav Janeček
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod syrius » čtv úno 26, 2015 19:54

pro Zoru:

Děkuji za pomoc :-), tento příspěvek jsem také našla a pánovi jsem napsala, zatím bez výsledku.

Je to trochu zamotané.
Moji Janečkové pocházejí z Kozlova u Střelských Hoštic, už dlouho prohledávám okolní matriky, ale před rokem 1757 nemůžu najít žádný záznam. Dospěla jsem k názoru, že museli do Kozlova přijít z větší dálky než je pár kilometrů. Nyní jsem objevila tyto dva zdroje - my hyritage a pana Janečka z Brna. Ale asi to bude jiný Kozlov, protože 1. je to daleko - cca 250 km, 2. v matrikách mého Kozlova jsem údaje z myHeritage nenašla. :-(
syrius
 
Příspěvky: 567
Registrován: pát úno 22, 2013 14:16


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků