Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Shari » stř úno 25, 2015 18:48

Nahrála jsem větší rodokmen a už druhý den mi MyHeritage tvrdí, že vyhledává shody.... jak dlouho to trvalo ve vašem případě? Mám vyčkat nebo se někde vloudila chybička?

Nebo zkrátka zadarmo shody ve větším rodokmenu nevyhledá?
Jedná se o cca 1500 osob.
Uživatelský avatar
Shari
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte bře 19, 2013 20:29
Bydliště: Louka u Litvínova
Oblast pátrání: Mostecko-Kopisty, Svinčice; Lounsko-Smolnice, Raná, Pochvalov; Příbramsko-Láz, Pozdyně, Narysov, Sedlice

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod powery » stř úno 25, 2015 19:34

hledejte shody na http://gedmatch.info a je vystaráno ;)
Naposledy upravil powery dne čtv úno 26, 2015 8:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
powery
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 04, 2011 8:31
Oblast pátrání: Pelhřimov, Louka, Ostojkovice, Lažínky, Lhotice, Mladoňovice, Stračovská Lhota, Jackov, Podolí - Jemnice, Moravské Budějovice, Slavíkovice, Ilnice (Il'nycja), Počátky, Kdousov, Vranín

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Shari » stř úno 25, 2015 19:46

Tam jsem byla hned mezi prvními ;) Fandím jim, ale zatím je tam bohužel málo rodokmenů.
Uživatelský avatar
Shari
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte bře 19, 2013 20:29
Bydliště: Louka u Litvínova
Oblast pátrání: Mostecko-Kopisty, Svinčice; Lounsko-Smolnice, Raná, Pochvalov; Příbramsko-Láz, Pozdyně, Narysov, Sedlice

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod powery » stř úno 25, 2015 20:04

Jen tak dál ;)
Uživatelský avatar
powery
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 04, 2011 8:31
Oblast pátrání: Pelhřimov, Louka, Ostojkovice, Lažínky, Lhotice, Mladoňovice, Stračovská Lhota, Jackov, Podolí - Jemnice, Moravské Budějovice, Slavíkovice, Ilnice (Il'nycja), Počátky, Kdousov, Vranín

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Peters » stř úno 25, 2015 20:19

Je to trochu záhadné, některé shody se najdou hned a některé třeba až za dva měsíce.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod dominikmatus » stř úno 25, 2015 22:59

U nových uživatelů a rodokmenů to vyskočí téměř okamžitě po zadání. Když jsem nahrál GEDCOM nebo celý rodokmen, trvalo to maximálně pár dní. Přisuzoval bych to prioritě nadchnout nového uživatele a propůjčit mu tedy výpočetní výkon.
Můj plný rodokmen online na MyHeritage, | Méně často aktualizovaný rodokmen v aplikaci Webtrees
Restaurátor nábytku a umělecký truhlář. Dobrovolný překladatel MyHeritage. Haploskupina J2b2a1a1.
Uživatelský avatar
dominikmatus
 
Příspěvky: 235
Registrován: ned říj 19, 2014 10:56
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Příbor, Kroměříž, Dluhonice, Rokytnice, Předmostí, Senec,....

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Homelessbar » čtv úno 26, 2015 7:55

No mám pro Vás smutnou zprávu - MH tvrdě začalo omezovat free rodokmeny, jelikož já ve svém rodokmenu mám přes 6.000 osob a taky MH používám oklikou a od nového roku mi to přestalo nacházet shody a stále mi to píše, že hledá shody a ať čekám o strpení. Takže MH se stal pro mne nefunkčním.
Uživatelský avatar
Homelessbar
 
Příspěvky: 186
Registrován: ned lis 24, 2013 22:02
Oblast pátrání: Morava

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Shari » čtv úno 26, 2015 8:53

Tak to jste mě moc nepotěšil... původně jsem tam měla zapsáno jen pár lidí, k těm mi to shody našlo. Ale po článcích tady na genealogii jsem se rozhodla vyzkoušet nahrát celý rodokmen a ejhle, se shodami je konec. A jen o ty mi v podstatě šlo, vlastní rodokmen si vedu v Ancestry.
No nic no, vyzkoušíme to krmení daty zase po kapkách, třeba se nějaká informace ještě urodí :-)
Uživatelský avatar
Shari
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte bře 19, 2013 20:29
Bydliště: Louka u Litvínova
Oblast pátrání: Mostecko-Kopisty, Svinčice; Lounsko-Smolnice, Raná, Pochvalov; Příbramsko-Láz, Pozdyně, Narysov, Sedlice

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod AlesC » čtv úno 26, 2015 11:13

Mám rodokmen na stránkách MH rozdělený do několika částí, které vždy smažu a pak znovu nahraji ze souboru gedcom. Jedna část už překročila 250 osob, teď jich v ní mám cca 330. Nahrával jsem naposled před měsícem a shody mi to našlo, i když to trvalo skoro týden. Dříve se mi taky stalo, že jsem na shody čekal asi dva týdny, ale nakonec se přece jen ukázaly. Tak držím palce!
AlesC
 
Příspěvky: 168
Registrován: pát dub 25, 2014 12:32
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Frenštát p. R., Frýdlant n. O., Haná (okolí Prostějova, Vyškova a Přerova), okres Bochnia v Polsku

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod dominikmatus » čtv úno 26, 2015 17:19

Zatím se mi nestalo že by to shody nenašlo. I když jsem měl free, tak mi to v nahraném GEDCOMu našlo shody. I teď když mám Premium, tak mi to funguje. Jen to zpočátku trvalo několik dní no. Byť mají služby dost drahé, zatím jsem se nesetkal s problémem jejich neochoty. Stačí napsat na forum.
Jednoznačně je ale Ancestry nejlepší vůbec, cenově jsme však jinde.
Můj plný rodokmen online na MyHeritage, | Méně často aktualizovaný rodokmen v aplikaci Webtrees
Restaurátor nábytku a umělecký truhlář. Dobrovolný překladatel MyHeritage. Haploskupina J2b2a1a1.
Uživatelský avatar
dominikmatus
 
Příspěvky: 235
Registrován: ned říj 19, 2014 10:56
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Příbor, Kroměříž, Dluhonice, Rokytnice, Předmostí, Senec,....

Re: Jak dlouho trvá vyhledání shod v MyHeritage?

Příspěvekod Shari » pon bře 02, 2015 22:36

Hlásím, že shody už naskočily :-) Trvalo to cca týden.
Uživatelský avatar
Shari
 
Příspěvky: 180
Registrován: úte bře 19, 2013 20:29
Bydliště: Louka u Litvínova
Oblast pátrání: Mostecko-Kopisty, Svinčice; Lounsko-Smolnice, Raná, Pochvalov; Příbramsko-Láz, Pozdyně, Narysov, Sedlice


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků