VYŘEŠENO - Prosba o kontakt

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

VYŘEŠENO - Prosba o kontakt

Příspěvekod zedir » stř čer 29, 2022 17:51

Dobrý den,

chtěl bych poprosit někoho s placeným účtem MH o předání vzkazu správci Tomáši Kostelkovi (Kostelka Web Site), který má na svém účtu např. Felixe Měsíčky (1895 - 1957 a 1931 - 1986) nebo Marii Měsíčkovou roz. Vajgarovou (1896 - 1967).

Znění vzkazu:

Dobrý den, pane Kostelko,

spolu s mladším synem jsme už před časem začali pátrat po rodinné historii a zcela nás to pohltilo. V rámci našeho pátrání jsme objevili Váš profil na MyHeritage, kde jste sdílel i fotografie, na kterých jsem já s mým mladším bratrem Jarkem i další příbuzní. Já se jmenuji Ludmila Bártová (roz. Měsíčková) a jsem sestřenicí Vaší ženy Marie. Moji rodiče byli Felix a Ludmila Měsíčkovi. Možná bychom si mohli v pátrání vzájemně pomoci.

Budeme se těšit na případnou spolupráci. V případě, že byste měl zájem, napište prosím na tuto adresu: Rajene(zavináč)seznam.cz


Předem velmi děkuji!
Naposledy upravil zedir dne stř čer 29, 2022 19:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod nathan » stř čer 29, 2022 18:46

Dobrý den,

vzkaz předám!
Uživatelský avatar
nathan
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát kvě 27, 2022 18:12
Oblast pátrání: Především okresy Blansko, Brno-venkov, Havlíčkův Brod, Písek, Praha, Prostějov, Příbram. Okrajověji také Karviná, Kladno, Kutná Hora, Ostrava, Rakovník, Tábor, Teplice, Třebíč, Ústí nad Orlicí.
Rodokmen online: myheritage j.j.skrob[a]gmail.com

Re: Prosba o kontakt

Příspěvekod zedir » stř čer 29, 2022 19:01

Děkuji moc, to byla rychlost! Vkládám do toho docela dost nadějí, tak budu doufat, že to klapne...
Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59

Re: VYŘEŠENO - Prosba o kontakt

Příspěvekod nathan » stř čer 29, 2022 19:05

Držím palce! (Zprávu už jsem poslal, tak uvidíme.)
Uživatelský avatar
nathan
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát kvě 27, 2022 18:12
Oblast pátrání: Především okresy Blansko, Brno-venkov, Havlíčkův Brod, Písek, Praha, Prostějov, Příbram. Okrajověji také Karviná, Kladno, Kutná Hora, Ostrava, Rakovník, Tábor, Teplice, Třebíč, Ústí nad Orlicí.
Rodokmen online: myheritage j.j.skrob[a]gmail.com


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků