Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod Sil » čtv kvě 05, 2022 11:16

Už se tu dřív diskutovalo jak má MyHeritage kontakt na podporu na první pohled jen přes telefon do zahraničí, tak jen pro jistotu tady je postup jak se dají kontaktovat i psanou formou přes email - jen teda stejně budete muset psát anglicky.

  1. Po příhlášení vpravo nahoře klikněte na Nápověda -> Centrum Nápovědy (hlavně NEvybírejte "Kontaktujte nás", to vede jen na ty čísla...)
  2. Ze seznamu vyberte jakýkoliv článek (třeba hned "Getting Started", a pak "How do I sign up to MyHeritage?")
  3. Sjeďte úplně dolů na konec článku a u "Did this answer your question? If not, click "No" to contact Support." klikněte na "No"
  4. Pak už stačí jen vyplnit údaje, přibližnou kategorii, popis problému a odeslat
Na email pak dostanete číslo ticketu, a později vám snad i někdo odpoví na váš problém.

Alternativa je napsat jim přímo na support@myheritage.com který nikde na webu neuvádějí, ale způsob nahoře by měl alespoň zapadnout do jejich oficiálního procesu ...

Samozřejmě nic nezaručuje že se s vámi budou bavit, bohužel po některých zkušenostech jiných kolegů to ne vždy funguje... Z vlastní zkušenosti, mě se ozvali, jen mi moc nebyli schopni pomoci s mým problémem :D
Upraven drobně předmět. Z
Naposledy upravil Sil dne pon kvě 16, 2022 15:09, celkově upraveno 1
Sil
 
Příspěvky: 247
Registrován: úte črc 25, 2017 20:43
Oblast pátrání: Česká republika, Brno a okolí, Kanice, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Měrovice nad Hanou, Uhřičice, Polkovice, Kojetín

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod zburget » čtv kvě 05, 2022 17:16

e-mail je uvedený v manuálu k MH FTB.
Já jim tam poslal nějaký seznam chyb FTB, odpověděli mi, že to potřebují popsat nějak detailněj, protože si ten mnou anglicky psaný email překládají pomocí google translatoru (!) netuším do jakého jazyka a že jim ten google translator přeložil pitomosti. Tak jsem jim chyby popsal ještě jednou a polopaticky a už se mi neozvali. Pozítří to bude přesně měsíc…
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod ozana » pon kvě 16, 2022 9:59

Tak to asi překládají do Jidiš
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod Zora » pon kvě 16, 2022 10:12

ozana píše:Tak to asi překládají do Jidiš


Izrael - Oficiálními jazyky jsou hebrejština a arabština, ale obávám se, že ani tato informace nepomůže.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod zburget » pon kvě 16, 2022 21:01

Mě na tom zarazilo to, že programátoři (!) navíc celosvětově rozšířeného programu (!) s hlavní helpline na čísle v USA (!) si v angličtině hlášený problém překládají pomocí google translatoru !!!

To jsem hodně, opravdu hodně zaváhal, jestli dělám dobře, když tenhle program používám!!!
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod Zora » pon kvě 16, 2022 21:06

No, já si kdysi pomoci translatoru psala anglicky s geni,com - tedy oni oslovili mě, neb jsem naprosto všechno smazala. Napřed "nerozuměli", pak najednou porozuměli a donutili jednoho rodopisce, aby si smazal údaje, které dostal soukromě... a byly v ochranné lhůtě.
Jo, určitě byli opoceni z jazyka víc než já :-) :-)
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Postup - Jak kontaktovat podporu na MyHeritage

Příspěvekod ppp » ned srp 06, 2023 13:32

Aktuální e-mail je:
Kód: Vybrat vše
customercare@myheritage.com
a doporučuji uvést "account ID", které se zobrazí při postupu podle návodu výše. Chce to taky trpělivost, s prémiovým předplatným mi odpověděli po 11 dnech.
ppp
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 27, 2021 12:56


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků