Prosba o kontakt MH - vyřešeno

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o kontakt MH - vyřešeno

Příspěvekod Svetluska78 » sob led 12, 2019 19:27

Dobrý den,

prosím někoho z Vás o předání zprávy správci stránek https://www.myheritage.cz/FP/entry.php?s=66968101 Poledno Web site

Dobrý den,
přes MH jsem zjistila, že máme společné předky - Vincenc Poledno (dcera Anna Kratochvílová roz. Polednová byla moje prababička). V MH nemám plný přístup tak že jsem Vás nemohla kontaktovat přímo. Pokud by jste měl zájem tak bych se ráda podělila o získané informace v rodokmenu. V případě zájmu mne kontaktujte na mailu: rodinavlachova(zavináč)gmail.com

Děkuji Vlachová
Naposledy upravil Svetluska78 dne ned led 13, 2019 10:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Svetluska78
 
Příspěvky: 67
Registrován: ned srp 29, 2010 9:13
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Rosice, Lukovany, Rudka, Javůrek, Jívoví, Kundratice, Stanoviště, Veverská Bítýška, Veverské Knínice, Zbýšov, Křižanov, Krnsko, Lázně Bohdaneč, Uherské Hradiště, Strážnice, Osvětimany...

Re: Prosba o kontakt MH

Příspěvekod Dagmar8 » ned led 13, 2019 10:52

Vzkaz byl předán formou žádosti o členství - zdravím D.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Prosba o kontakt MH

Příspěvekod Svetluska78 » ned led 13, 2019 10:57

Moc děkuji.
Uživatelský avatar
Svetluska78
 
Příspěvky: 67
Registrován: ned srp 29, 2010 9:13
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Rosice, Lukovany, Rudka, Javůrek, Jívoví, Kundratice, Stanoviště, Veverská Bítýška, Veverské Knínice, Zbýšov, Křižanov, Krnsko, Lázně Bohdaneč, Uherské Hradiště, Strážnice, Osvětimany...


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků