MZA Brno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

MZA Brno

Příspěvekod janhl1 » stř bře 27, 2024 6:59

Dobrý den,

Nemá někdo náhodou ofocený nový (ne ten, kde se vybírá podle kartonu) přehled fondu B14 (starší)? Případně našla by se zde nějaká dobrá duše, která by mi fotila část s "Podací protokoly všeobecné" a "Jmenné rejstříky"? Potřebuji zjistit, které protokoly patří k rejstříkům 568, 570 a 572.
Jsem si při poslední návštěvě poznamenal to co potřebuji, ale bohužel jsem si to někam založil a Brno mám trochu z ruky.

Moc děkuji,
Jan
janhl1
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 14, 2022 21:14

Re: MZA Brno

Příspěvekod zburget » stř bře 27, 2024 11:33

Zkuste napsat přímo do MZA - občas se tam najde někdo trochu ochotný, kdo pomůže (i když v případě MZA to bohužel nemusí zafungovat). Ale za pokus nic nedáte.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12592
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: MZA Brno

Příspěvekod janhl1 » čtv bře 28, 2024 10:51

Tomu bych se právě rád vyhnul. Momentálně jsem u nich na černé listině, ale asi budu muset, pokud se zde nikdo nenajde.

Děkuji
Jan
janhl1
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 14, 2022 21:14


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků