Kmenový list - překlad

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Kmenový list - překlad

Příspěvekod Stagha » úte črc 18, 2023 21:21

Dobrý den,
našel by se zde někdo kdo by mi i za úplatu pomohl přeložit kmenový list vojáka?
Případně na koho se v této věci obrátit?
S němčinou nejsem kamarádka a vojenská hantýrka je mi neznámá.
Děkuji
Štěpánka
Uživatelský avatar
Stagha
 
Příspěvky: 419
Registrován: úte bře 05, 2013 13:37
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Lounsko, Rakovnicko, okolí Olešnice na Moravě, Kolínsko, Berounsko, Příbramsko, okolí Mělníku, Staré Boleslavi, Mladé Boleslavi, Lysé nad Labem

Re: Kmenový list - překlad

Příspěvekod hozacwa » sob srp 12, 2023 19:48

Dobrý večer,
dovoluji si vám nabídnout (samozřejmě bezúplatně) svoji pomoc týkající se kmenového listu (vzhledem k tomu že vidím, že se vám již měsíc nikdo neozval).
Zabývám se genealogií (zcela soukromě pro vlastní potřebu) cca 25 let, což samozřejmě není v tomto oboru značka dokonalosti;
ale zpracoval jsem krom jiného v rámci příbuzenstva rodokmeny např. rodu Mikulenků -od r.1530, rodu Bojanovských od r. 1350, rodu Winklerů od r.1540.
To uvádím jen proto, abyste si nemyslela, že jsem nějaký "šmejdík", tahající z lidí osobní údaje.
Pokud máte zájem, pošlete, prosím, kopii kmenového listu na mail: winkler-nbc@centrum.cz. Uvidím, co se dá vybádat - zjištěné údaje obdržíte pouze vy.
Jan Winkler
hozacwa
 
Příspěvky: 238
Registrován: úte dub 09, 2013 16:28


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků