GK Roztok u Jilemnice,Kruhu u Jilemnice,Mříčná, Kundratice

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

GK Roztok u Jilemnice,Kruhu u Jilemnice,Mříčná, Kundratice

Příspěvekod matju » čtv dub 20, 2023 19:40

Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo, kdo pátrá v oblasti Jilemnice, nemá čistě náhodou ze Zámrsku ofocené gruntovní knihy některé z obcí: Roztoky u Jilemnice, Kruh u Jilemnice , Mříčná, Kundratice.
Děkuji za jakékoliv info, potřebuju překlenou chybějící matriky....
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: GK Roztok u Jilemnice,Kruhu u Jilemnice,Mříčná, Kundrati

Příspěvekod JosefJ. » sob dub 22, 2023 20:00

V těchto knihách jsem fotografoval, ale myslím, že jen zápisy, které mne zajímaly, a možná resjtříky, pokud tam jsou. Během několika dnů se podívám.
JosefJ.
 
Příspěvky: 2170
Registrován: pát led 19, 2018 20:52
Oblast pátrání: Střední a dolní Povltaví, Polabí, Podkrkonoší a Sudety od Děčínska po Krnovsko (resp. celé severovýchodní Čechy, Kladsko, Nisko, Svídnicko), české báňské oblasti (Příbramsko, Brdy, Rokycansko, Plzeňsko, Vožicko, Kladensko), Netolicko, Halič; Ždánický les

Re: GK Roztok u Jilemnice,Kruhu u Jilemnice,Mříčná, Kundrati

Příspěvekod JosefJ. » sob dub 22, 2023 20:01

V těchto knihách jsem fotografoval ves Kruh, ale myslím, že jen zápisy, které mne zajímaly, a možná resjtříky, pokud tam jsou. Během několika dnů se podívám.
JosefJ.
 
Příspěvky: 2170
Registrován: pát led 19, 2018 20:52
Oblast pátrání: Střední a dolní Povltaví, Polabí, Podkrkonoší a Sudety od Děčínska po Krnovsko (resp. celé severovýchodní Čechy, Kladsko, Nisko, Svídnicko), české báňské oblasti (Příbramsko, Brdy, Rokycansko, Plzeňsko, Vožicko, Kladensko), Netolicko, Halič; Ždánický les

Re: GK Roztok u Jilemnice,Kruhu u Jilemnice,Mříčná, Kundrati

Příspěvekod matju » ned dub 23, 2023 19:40

Budu ráda i za zlomky.... Děkuju moc...
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků