SvK matrika Vyššny Madzev okr.Madzev

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

SvK matrika Vyššny Madzev okr.Madzev

Příspěvekod Rooka » stř úno 15, 2023 14:01

Dobrý den, našel jsem umrtí ženy mého předka (umrtní list) 5.2.1961
Manželka narozena v obci Vyššny Madzev okr Moldava SvK
u které se v ruzných spisech objevují 3 data narození, 3.11. to 1912 - 13 a 22 bohužel nemám jak požádat o doslovný opis narození, a ani nevím zda ho chtít, když dotyčná manželka s mojim předkem neměla žádných potomku, a v době umrtí žila u jiného muže, A můj předem byl v TNP v Jáchymově do 7.1961 děti které měl, tak s jinou (pro mě neznámou) ženou s kterou tvořil rodinu. Jak to vlastně je s DGPR je to stejny jak u nás nebo jiný? děkuji Popřípadě jak získat doslovný opis, Abych nemusel kvuli tomu na SvK děkuji
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků