VYŘEŠENO Navedení v pátrání

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: Navedení v pátrání

Příspěvekod Zora » pát bře 11, 2022 20:50

Já už to nedokážu nosit v hlavě. :-) Je to na Vás. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29166
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Navedení v pátrání

Příspěvekod lpetto » pon bře 14, 2022 8:02

Ještě jednou díky všem, hodně mi pomohl i family search, kdy jsem dal dohromady kostru tamní rodiny a dostal se zase dále... uzavírám
lpetto
 
Příspěvky: 384
Registrován: ned úno 20, 2022 17:46
Oblast pátrání: Bohuslavive, Závada, Bělá, Hať, Petřkovice, Šilheřovice (okres Opava, Ostrava)

Re: VYŘEŠENO Navedení v pátrání

Příspěvekod lpetto » ned dub 03, 2022 15:50

Dobrý den všem,

chtěl bych poděkovat všem, kteří mě s tímto pomohli.

Po dalším jednání jsem dohledal původní mlýn, i rodinu Lampů, která tam doteď žije.

A dnes jsme tam s otcem byli na návštěvu a dozvěděli se něco o historii mlýnu v tento moment už nefunguje - vyhořel v 60 letech.

Takže toto hledání k něčemu bylo..
lpetto
 
Příspěvky: 384
Registrován: ned úno 20, 2022 17:46
Oblast pátrání: Bohuslavive, Závada, Bělá, Hať, Petřkovice, Šilheřovice (okres Opava, Ostrava)

Re: VYŘEŠENO Navedení v pátrání

Příspěvekod Zora » ned dub 03, 2022 16:31

Je vždycky moc příjemné dozvědět se, že pátrání došlo ke zdárnému konci, zbývá jen popřát, aby se dařilo jen a jen i nadále :-)

Moc držím palce. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29166
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: VYŘEŠENO Navedení v pátrání

Příspěvekod lpetto » ned dub 03, 2022 18:59

Ještě jednou děkuji..

Možná jsem přehlédl, ale nenašel jsem zde vlákno poděkování členům... tímto děkuji všem, kteří mi pomáhali a pomáhají..
lpetto
 
Příspěvky: 384
Registrován: ned úno 20, 2022 17:46
Oblast pátrání: Bohuslavive, Závada, Bělá, Hať, Petřkovice, Šilheřovice (okres Opava, Ostrava)

Re: VYŘEŠENO Navedení v pátrání

Příspěvekod Zora » ned dub 03, 2022 19:00

Oni si to určitě přečtou :-), pochvala, poděkování vždy potěší :-)
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29166
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků