Matrika - Trhové Sviny

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Matrika - Trhové Sviny

Příspěvekod Wenceslaus » stř bře 09, 2022 16:15

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo náhodou nebude mít cestu kolem Trhových Svin u Českých Budějovic. Jednalo by se mi o pár fotek z tamní matriky.

Bohužel, na mou písemnou žádost o výpis, nebo fotokopie záznamů, které již nejsou chráněné zákonem, mi paní matrikářka odepsala ve smyslu, že nahlédnout a pořídit kopii umožní komukoliv, ale sama je vyhotoví a odešle pouze pro rodinu ve smyslu zákona o matrikách, a to po prokázání linie doloženými rodným listy. Bohužel jsem o jedno pra dále, než je schopná akceptovat.

Mnohokrát děkuji


V.
Wenceslaus
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř zář 09, 2020 11:29
Oblast pátrání: Mělnicko
Českobudějovicko
Rodokmen online: MyHeritage - 950300711

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků