Jablunkov 1902 nápověda Vyřešeno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Jablunkov 1902 nápověda Vyřešeno

Příspěvekod galulois » sob úno 06, 2021 14:26

Dobrý den, moc prosím, jestli by jste se nepodívali na zápis z Jablunkova - Bialy, kde jsem po několikaměsíčním pátrání konečně našla Margarethu Grmelovou (vpravo předposlední zápis) a pan farář mi zřejmě napovídá, kde a kdy se vdávala. Vidím Ogerberg, což je Bohumín, tam jsem se dívala, ale nic nenašla a pak zkratka Batuh.????? a Numero - číslo stránky? Vím, že si brala Franze Olmu a moc by mi pomohlo ten sňatek najít, protože ženich je z Polska (Halcnow) a tam se k matrikám jen tak nedostanu. Moc děkuju

http://digi.archives.cz/da/permalink?xi ... 59071d8963
Naposledy upravil galulois dne sob úno 06, 2021 15:36, celkově upraveno 1
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)

Re: Jablunkov 1902 nápověda

Příspěvekod karels » sob úno 06, 2021 15:21

karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Jablunkov 1902 nápověda

Příspěvekod galulois » sob úno 06, 2021 15:29

Strašně děkuju!!!!! Tak Nový Bohumín.... chyba byla ve mně. Děkuju!
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků