Ancestry.com - rodokmen Mlcak - Vševěrů

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Ancestry.com - rodokmen Mlcak - Vševěrů

Příspěvekod Viola » sob zář 26, 2020 7:04

Můžete mi, prosím, kdo máte zaplaceno Ancestry.com, napsat kontakt na autora rodokmenu Mlcak Family Tree nebo mi poradit, jak se s ním spojit?
Jde mi o rod Vševěrů https://www.ancestry.com/search/?name=_ ... &name_x=_1

Eventuelně mu za mě poslat zprávu
Dobrý den, máte ve svém rodokmenu rod Vševěrů, což je přímý rod mé maminky. Ráda bych se s Vámi spojila pro vzájemnou výměnu informací.
Děkuji. viola.novotna(a)seznam.cz


Děkuji
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Ancestry.com - rodokmen Mlcak - Vševěrů

Příspěvekod pdmlynek » sob pro 05, 2020 19:49

No, Mlcak Family Tree má jen 10 členů, a žádné zdroje. Je tam: Frantisek Vsevera (1912-1951, jeho žena Anna Nedved (1903-2006), jeho rodiče Frantisek Vsevera a Anna Kralova, její rodiče Antonin Nedved (-1918) a Marie Vystenova (-1947), jejich 2 dcery, zetě, a vnučku.

Autorem je Ava Mlcak. Její adresu, telefoní číslo, a ostatní informace se dá najít na Googlu (čirou náhodou bydlí kousek od nás), ale jsem ochotný jí poslat zprávu skrz Ancestry.

--Petr
pdmlynek
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 10, 2016 2:58
Bydliště: Moorestown, New Jersey, USA


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků