Melich

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Melich

Příspěvekod Catumbelan » pát led 03, 2020 9:27

Hledám příbuzné od rodiny Melich, která odešla někdy v letech 1870 - 1880 do Ruska. Jde o mou prababičku Františku Melichovou +- *1876, dceru Václava Melicha +- *1827. děkuji catumbelan@gmail.com :D
Catumbelan
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29

Re: Melich

Příspěvekod kimes » sob led 04, 2020 17:20

Catumbelan píše:Hledám příbuzné od rodiny Melich, která odešla někdy v letech 1870 - 1880 do Ruska. Jde o mou prababičku Františku Melichovou +- *1876, dceru Václava Melicha +- *1827. děkuji catumbelan@gmail.com :D

Chcete-li aby vám někdo pomohl, musíte svoji žádost více konkretizovat - např. z které oblasti/farnosti pocházela prababička? ... odešla do Ruska - kam? do centrálního, na Ukrajinu, nebo na Volyň? ... vrátila se? kdy a kam?. Nejlépe bude když sem vložíte posledně známé údaje, jinak nemůžete očekávat, že za vás tyto výchozí údaje bude někdo dohledávat.
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: Melich

Příspěvekod Catumbelan » ned led 05, 2020 22:37

To co jsem napsal v mé žádosti o pomoc jsou v podstatě veškeré informace které o Františce Melichové mám. Odešli na Volyň a zřejmě žili ve městě Kvasilov. Sestra Františky se provdala za Jeřábka. Protože neznám místo původu rodiny pátrám v matrikách Borotína, kde se to jméno vyskytuje. Mám toho opravdu jet tak málo!!!
Ale stále doufám, že informace o jméně jejího otce, Václav je správná a že se někde dopátrám.
Catumbelan
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob dub 10, 2010 9:29


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků