Příjmení matky ženicha a matky nevěsty

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Příjmení matky ženicha a matky nevěsty

Příspěvekod Zora » sob lis 30, 2019 19:03

http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... strana=210
poslední zápis vpravo
Ženich: Tomáš Klimeš, sedlák, manželský syn zemřelého Rudolfa Klimeše, domkáře v obci Sazomín a jeho manželky Kateřiny, rozené Kaubam?
Nevěsta : Anna, manželská dcera Františka Harvánka, sedláka ve Vatíně č. 6 a jeho manželky Kateřiny, rozené ???

Děkuji, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Příjmení matky ženicha a matky nevěsty

Příspěvekod zburget » sob lis 30, 2019 19:18

Ženich: Tomáš Klimeš, sedlák, manželský syn zemřelého Rudolfa Klimeše, domkáře v obci Sazomín a jeho manželky Kateřiny, rozené Kaubar (v tom vidím)
Nevěsta : Anna, manželská dcera Františka Harvánka, sedláka ve Vatíně č. 6 a jeho manželky Kateřiny, rozené Zagic
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Příjmení matky ženicha a matky nevěsty

Příspěvekod Zora » sob lis 30, 2019 19:26

a on Zajíc, až se mně chce nadávat, co já jsem v tom všech neviděla...
Děkuji, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Příjmení matky ženicha a matky nevěsty

Příspěvekod zburget » sob lis 30, 2019 19:44

Jo, já na to taky chvíli hleděl. Přerd očima se mi to ještě míchalo s následujícím slovem. Až po chvíli mi došlo, že je za tím ještě "dessen". A i pro mě to bylo takové to - ejhle on to Zajíc :-)
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků