Familia Austria

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Familia Austria

Příspěvekod alče » pon kvě 27, 2019 15:23

Dobrý den,
obracím se s prosbou na někoho, kdo je přihlášený na "Familia Austria", členství je placené a bude se mi jednat pravděpodobně jen o jednu informaci, proto se sama nepřihlašuju.
Posílám odkaz - tento můj předek se měl podle vyprávění zabít pádem ze střechy na stavbě ve Vídni. Jméno, rok i povolání (gerüster-lešenář) souhlasí, není tam ale místo úmrtí.
Na detail už mě to nepustí, kdyby byl někdo ochotný se na to mrknout, co se z toho dá vyčíst, byla bych moc ráda.

Dík předem Al.

https://www.familia-austria.at/index.ph ... st?start=0

Zdá se, že odkaz nefunguje, omlouvám se.
Takže případně ve vyhledávání - úmrtí Vídeň - Krejca Wenzel - rok úmrtí 1894 - povolání gerüster - zdroj Wiener zeitung.
Al.
alče
 
Příspěvky: 319
Registrován: pon úno 18, 2019 11:36
Oblast pátrání: Těšínsko, Čáslavsko, Buchlovice, Nové Zámky, Nitra, Vídeň, Maďarsko,Srbsko

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků