Praha VHU

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Praha VHU

Příspěvekod galulois » ned bře 03, 2019 17:22

Prosím moc o pomoc. V úterý jedu do Prahy do VHU, mám tam nachystané nějaké materiály ohledně legionářů. Jenže - v Praze jsem byla vždycky jenom s někým, kdo se tam orientoval. Takže mám velikej problém dostat se až na místo. Přijedu ráno na hlavní vlakové nádraží a dál budu ztracena. :-) Mohl by mi, prosím, někdo úplně polopatě vysvětlit, jak se tam dostanu? Mockrát děkuji.
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)

Re: Praha VHU

Příspěvekod sanssouci » ned bře 03, 2019 18:07

Jednoduše pěšky. Trvá to 15 minut.
https://2gis.cz/praha/query/u%20pamatni ... 2FrouteTab
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: Praha VHU

Příspěvekod galulois » pon bře 04, 2019 12:01

Já mám ale jít do Ruzyně, ulice Pilotů.
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)

Re: Praha VHU

Příspěvekod Zora » pon bře 04, 2019 12:07

galulois píše:Já mám ale jít do Ruzyně, ulice Pilotů.

Nějak nerozumím tomu, že chcete radu, jak se někam dostat ,a nenapíšete prvotně, kam vlastně přesně potřebujete jít....

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29117
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Praha VHU

Příspěvekod galulois » pon bře 04, 2019 12:11

Já myslela, že je v Praze jenom jeden Vojenský historický ústav a to ten v Ruzyni. Ale ten odkaz na tu mapu je úžasný, díky sanssouci, - podle týhle trefím.
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků