Václav Davídek - hledám narození vyřešeno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Václav Davídek - hledám narození vyřešeno

Příspěvekod Stagha » čtv črc 13, 2017 20:39

Dobrý večer,
nemáte někdo nějaký tip nebo nápad, kde ještě hledat narození Václava Davídka?
zde je odkaz záznamu narození na jeho syna Václava *1901, kde je uvedeno spoustu informací
viewtopic.php?f=9&t=36662&p=168321#p168321 (a datum 13. 1. 95, tipuji datum svatby s jeho ženou Antonii)
a zde odkaz záznamu narození jeho manželky
https://digi.ceskearchivy.cz/DA?doctree ... 4&page=416 - kde je uvedeno, že se provdala za Davídka v Košťanech (a uvedené datum 21.12.1894)
v matrice Košťan, jsem ale záznam svatby nenašla, v matrikách Velkých Čejetic jsem záznam také nenašla, dívala jsem se i do matrik Mladé Boleslavi a také bez úspěchu. (ve sčítacích operátech obce Hrob, jsem na Davídka také nenarazila.)

Pokud by měl někdo nějaký nápad sem s ním.
Děkuji :)
Naposledy upravil Stagha dne čtv črc 13, 2017 21:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Stagha
 
Příspěvky: 419
Registrován: úte bře 05, 2013 13:37
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Lounsko, Rakovnicko, okolí Olešnice na Moravě, Kolínsko, Berounsko, Příbramsko, okolí Mělníku, Staré Boleslavi, Mladé Boleslavi, Lysé nad Labem

Re: Václav Davídek - hledám narození

Příspěvekod Dawid » čtv črc 13, 2017 21:01

Inu, narodil se tam, kam byl i příslušný - v Čejetičkách (tj. nikoliv v Čejeticích - pozor za rozdíl mezi Gross Čejtic a Klein Čejtic :) ): http://ebadatelna.soapraha.cz/d/8761/26
Dawid
 
Příspěvky: 1431
Registrován: stř bře 04, 2015 14:57

Re: Václav Davídek - hledám narození

Příspěvekod Stagha » čtv črc 13, 2017 21:19

Davide, jste nejlepší a ja zas o něco chytřejší :))
Uživatelský avatar
Stagha
 
Příspěvky: 419
Registrován: úte bře 05, 2013 13:37
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Lounsko, Rakovnicko, okolí Olešnice na Moravě, Kolínsko, Berounsko, Příbramsko, okolí Mělníku, Staré Boleslavi, Mladé Boleslavi, Lysé nad Labem


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků