Matrika Bavorsko - Regensburg

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Matrika Bavorsko - Regensburg

Příspěvekod toorman » čtv dub 13, 2017 13:04

Dobrý den,
můžete mě prosím navést, zda existuje online matrika Bavorsko? Konkrétně mi jde o matriku u Regensburgu (Řezno) a obec Mintraching (snad je to dobře). Konkrétně narození 26/4 1894 František Ortmann.
děkuji za pomoc
toorman
 
Příspěvky: 146
Registrován: ned led 15, 2017 10:59
Oblast pátrání: Domažlice, Kaňk, Rokytnice, Třebechovice, Chuchelna, Vracov, Cerhovice

Re: Matrika Bavorsko - Regensburg

Příspěvekod Zora » čtv dub 13, 2017 13:46

viewtopic.php?f=32&t=30956¨

Kolega Marcelinus nabízel před časem pomoc, zkuste ho oslovit.

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29115
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Matrika Bavorsko - Regensburg

Příspěvekod Marcelinus » úte dub 25, 2017 14:50

toorman píše:Dobrý den,
můžete mě prosím navést, zda existuje online matrika Bavorsko? Konkrétně mi jde o matriku u Regensburgu (Řezno) a obec Mintraching (snad je to dobře). Konkrétně narození 26/4 1894 František Ortmann.
děkuji za pomoc


Dobry den,

katolicke matriky z Mintrachingu jsou v Rezne v archivu. Mel bych tam byt za dva tydny, tak se muzu podivat na konkretni zapis. Pozor, pokud chcete kopii, cekaci doba na kopii je momentalne kolem 8 mesicu a jedna kopie stoji 3 Eura.
Uživatelský avatar
Marcelinus
 
Příspěvky: 67
Registrován: pát zář 21, 2012 14:21
Bydliště: Norimberk
Oblast pátrání: Plumlov, Bohuslavice nad Vláří, Štítná nad Vláří, Vrbětice, Dolné Váhovce (SR), Kolárovice (SR), Beluša (SR), Rajecká Lesná (SR), Ladce (SR)


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků