Narození 1834 Suchovršice Díky.Vyřešeno.

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Narození 1834 Suchovršice Díky.Vyřešeno.

Příspěvekod hledaniotce » stř bře 29, 2017 21:43

Prosím o pomoc při hledání předka v Suchovršicích u Náchoda. Neví někdo, ve které matrice bych to našla a do které farnosti to patří? Neposlal by mi někdo místní odkaz|

Děkuji moc.
Naposledy upravil hledaniotce dne čtv bře 30, 2017 1:47, celkově upraveno 1
hledaniotce
 
Příspěvky: 226
Registrován: pon led 30, 2017 21:40
Oblast pátrání: Šanov, Pitín. Chropyně, Zářičí
Rodokmen online: MyHeritage - jarca.prochazkova@tiscali.cz

Re: Narození 1834 Suchovršice

Příspěvekod Noodle » stř bře 29, 2017 22:28

hledaniotce píše:Prosím o pomoc při hledání předka v Suchovršicích u Náchoda. Neví někdo, ve které matrice bych to našla a do které farnosti to patří? Neposlal by mi někdo místní odkaz|

Děkuji moc.


Dobrý den, obec Suchovršice spadá pod archiv Zámrsk, patří pod faru Úpice. Matriky můžete stahovat z odkazů uvedených v Seznamu inventární sbírky na stránce 2111. Matriky jsou řazeny od nejstarších k nejmladším. Hodně štěstí. :-)
Rok 1834 obsahuje signatura 167-18.
Noodle
 
Příspěvky: 153
Registrován: sob lis 01, 2014 21:04
Oblast pátrání: Semilsko, Lomnicko (n. Popelkou), Chlumec nad Cidlinou (okolí), Kopidlno (okolí)

Re: Narození 1834 Suchovršice

Příspěvekod hledaniotce » čtv bře 30, 2017 1:45

Děkuji...podařilo se. Našla jsem :D

J.
hledaniotce
 
Příspěvky: 226
Registrován: pon led 30, 2017 21:40
Oblast pátrání: Šanov, Pitín. Chropyně, Zářičí
Rodokmen online: MyHeritage - jarca.prochazkova@tiscali.cz


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků