Archiv Olomouc

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Archiv Olomouc

Příspěvekod GromanJ » pát úno 17, 2017 9:52

Ahoj,

nemá někdo v nejbližší době cestu do archivu v Olomouci? Já se tam bohužel teď dlouho nedostanu a zaslat kopii listiny mi nechtějí :/ ... Potřeboval bych nafotit jednu svatební smlouvu, mám přesně datum jejího uzavření a snad i stránku příslušné knihy svatebních smluv, takže by to měla být chvilka.. Pokud by to někou vyšlo, budu moc vděčný.

Díky :)
GromanJ
 
Příspěvky: 126
Registrován: ned srp 16, 2015 17:02
Oblast pátrání: Záhoří; Haná - Přerov, Olomouc, Velká Bystřice, Prostějov; okres Frýdek-Místek, Jablunkov, Těšínsko, Polsko

Re: Archiv Olomouc

Příspěvekod OLroman » pon úno 20, 2017 22:36

Já jsem z Olomouce, jestli pošleš přesnou identifikaci listiny, kterou přepošlu do archívu ať ji připraví udělám kopii a pošlu.
OLroman.
OLroman
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 09, 2015 17:10
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Libavá


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků