Přepis pozemkové knihy (1801-1812)

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Přepis pozemkové knihy (1801-1812)

Příspěvekod GromanJ » úte úno 14, 2017 16:39

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli tady je někdo, kdo umí opravdu dobře číst kurent a měl by především chuť mi vypomoct s přepisem (transkripcí) několika stran v pozemkové knize.. je toho podle mě opravdu hodně, nicméně není to moc hustě napsáno.. já sám bych to sice nejspíš přečetl, ale radši bych se spolehnul na někoho zkušenějšího, komu to bude trvat jistě kratší dobu.. pokud by měl někdo zájem napište mi prosím do zprávy jakou částku byste si představovali za stránku, příp. za komplet.. níže zasílám ukázku textu

http://img24.cz/images/65597513439384404100.jpg (2 strany)

Celkem se jedná o 9 stran + 4 stany kvitancí (které nejspíš nechám být)

Díky :wink:
GromanJ
 
Příspěvky: 126
Registrován: ned srp 16, 2015 17:02
Oblast pátrání: Záhoří; Haná - Přerov, Olomouc, Velká Bystřice, Prostějov; okres Frýdek-Místek, Jablunkov, Těšínsko, Polsko

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků