Příjmení Bauer

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Příjmení Bauer

Příspěvekod prosvl00 » pon zář 05, 2016 21:26

Dobrý den, potřeboval bych prosím "hromadnou pomoc". Uvítám jakoukoli informaci o existenci příjmení Bauer v okolí farnosti Branišov u Ústí na Jihlavsku v letech 1750 - 1770. Už jsem některé farnosti jednotlivě prošel, ale bezúspěšně, zatím jsem žádné nenašel, což mi přijde divné. Děkuji všem, kterým by se ho někde "poblíž" podařilo najít... Děkuji moc
prosvl00
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř úno 17, 2016 21:42
Oblast pátrání: panství Křivoklát a okolí, Příbram - Sádek, Orlickoústecko - Sobkovice, Jihlavsko - Branišov, Šimanov, Pelhřimovsko - Milíčov, Věžná etc.

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků