Maďarské archívy

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Maďarské archívy

Příspěvekod tama.1 » pát črc 15, 2016 14:43

Prosím mám dotaz,zda jsou v Maďarsku digitalizované matriky,a nebo ještě lépe,zda je zde mezi Vámi badatel žijící v Maďarsku a zda bych se na něho mohla obrátit.
A nebo jak postupovat....mám předka o kterém vím,že umřel v Tatabaniy..rok plus mínus 1930.
Děkuji za reakce.Taťána
tama.1
 
Příspěvky: 153
Registrován: čtv úno 03, 2011 18:01
Bydliště: Třebíč
Oblast pátrání: Přibyslavice-Velká Bíteš,Zastávka u Brna,Bystré-Svitavy,Lesoňovice,Pozďatín
rodina Hotárkova,Ditttrichiva,Štouračova,Vošmerova

Re: Maďarské archívy

Příspěvekod Kašpar » pát črc 15, 2016 14:50

tama.1 píše:Prosím mám dotaz,zda jsou v Maďarsku digitalizované matriky,a nebo ještě lépe,zda je zde mezi Vámi badatel žijící v Maďarsku a zda bych se na něho mohla obrátit.
A nebo jak postupovat....mám předka o kterém vím,že umřel v Tatabaniy..rok plus mínus 1930.
Děkuji za reakce.Taťána


Zkuste se obrátit na slovenské kolegy - geni.sk
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků