Matriky Zruč n/S a Havl. Brod.

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Matriky Zruč n/S a Havl. Brod.

Příspěvekod neznalek » pát lis 06, 2015 6:23

Jezdí prosím někdo na výše uvedené matriční oddělení a byl by ochoten pro mne vypsat či ofotografovat několik záznamů ?
Návštěvu jsem samozřejmě schopen předem písemně dohodnout a vyjednat potřebné. Stačí pak jen se dostavit.
Sám to totiž mám proklatě daleko.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Stefan
Uživatelský avatar
neznalek
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 15, 2011 13:49
Bydliště: D-49324 Melle, Germany
Oblast pátrání: Chřenovice, Volavá Lhota, Chlístovice, Milanovice, Bohdaneč, Úžice, Uhlířské Janovice a všeobecně jihovýchodní část středočeského kraje, hlavně v okolí Ledče n/S a Dolních Kralovic. Po 1840 také Praha, Táborsko a Jižní Čechy.

Re: Matriky Zruč n/S a Havl. Brod.

Příspěvekod ballis » úte pro 29, 2015 13:36

Dobrý den.

Jsem přímo z Havlíčkova Brodu. Mohl bych Vám nějak pomoci?
Petr
Uživatelský avatar
ballis
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 04, 2014 23:46
Bydliště: Havlíčkův Brod
Oblast pátrání: Jindřichův Hradec, Protivín, Velké Popovice, Nová Ves u Pyšel, Plzeň, Vilémov u Humpolce, Cholet (FRA)

Re: Matriky Zruč n/S a Havl. Brod.

Příspěvekod neznalek » stř pro 30, 2015 9:10

Dobrý den,
děkuji za odpověd. Bohužel dnes odpoledne odjiždím a vrátím se az 8.1.2016 v podvečer. Takže teď jen v rychlosti potvrzení příjmu. Vhodnější myslím bude komunikace mailem genealogy(zavináč)svei.de. Děkuji a přeji hezký den. Stefan
Uživatelský avatar
neznalek
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 15, 2011 13:49
Bydliště: D-49324 Melle, Germany
Oblast pátrání: Chřenovice, Volavá Lhota, Chlístovice, Milanovice, Bohdaneč, Úžice, Uhlířské Janovice a všeobecně jihovýchodní část středočeského kraje, hlavně v okolí Ledče n/S a Dolních Kralovic. Po 1840 také Praha, Táborsko a Jižní Čechy.


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků