Šeflové Stará Huť u Dobříše

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Šeflové Stará Huť u Dobříše

Příspěvekod vsefl » úte srp 11, 2015 17:15

Jmenuji se Václav Šefl a pátrám po svých předcích. Vím, že rodina Šeflů pochází z Rakouska někde od Zell am See a že můj otec se narodil v r. 1924 ve Staré Huti. Vím, že ve Staré Huti a na Příbramsku mám příbuzenstvo, chybí mi ale historie před rokem 1900. Našel jsem na internetu zajímavý odkaz http://hs-os-dobris.webgarden.cz/rubrik ... rise-hamry - z toho je pozat, že tam Šeflů bylo hodně, neví ale, jestli patří mezi mé předky. Pokud by se zde někdo z příbuzenstva našel, nechť se ozve.
vsefl
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 11, 2015 16:01
Oblast pátrání: Stará Huť, Chrast,

Re: Šeflové Stará Huť u Dobříše

Příspěvekod ivka650 » sob pro 19, 2015 14:16

Dobrý den, já jsem pro změnu také Šefl, ale Karel. Při sledování rodu jsem se dostal k příjmení Kozlík, od Plzně. Nesměřují Vaše kořeny také k Plzeňsku ?
Přeji hezké svátky, Karel Šefl
ivka650
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 06, 2013 19:25


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků