Koupě pár knih v Praze

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Koupě pár knih v Praze

Příspěvekod Popanz » pát čer 12, 2015 10:39

Pěkně prosím, našel by se v Praze někdo s dobrým srdcem a poctivou duší, kdo by mi mohl koupit pár knih a asi v srpnu, až tam pojedu, mi je někde v centru vrazit do ruky? Peníze bych přirozeně převedl předem. Já tam sice budu pár dní, tak dva tři, ale budu mít jářku hodně běhaní a starání a namoutě nevím, jak se dostanu do archivu nebo pod Vyšehrad.

Ptám se tak nestydatě, páč by to jednak někdo třeba sám měl rád do tý doby doma a listoval si či kopíroval, druhak nechat si to poslat rovnou v mém případě bohužel nejde.

Šlo by mi konkrétně o ten generální rejstřík k berní rule od Libri - http://www.libri.cz/kniha.php?kniha=156 - dát 1.290 mi přijde rozumnější než si to kopírovat z knihovny. Pak podle webstranky archivu tam pořád ještě prodávaj pár svazku ruly, ktery nemám, to ale musím nejdřív ještě zkontrolovat s tím, co se mi válí doma. Ze Soupisu poddaných se mi zdá, že nabízej jen svazky, který mám (sice v prvním vydání, ale to mi stačí), ty chybějící jsou už pryč. Jo a pak jsem v několika antikvariátech našel Žaludovo Českou vesnici z r.1919 - http://muj-antikvariat.cz/hledani?q=Česká+vesnice&search_sub=Hledat - kterou bych si "na blind" přál, z kterýho by to bylo, je mi úplně buřt.

Jak říkám, peníze předem, to se rozumí samo sebou, vyzvednul bych si to v Praze někdy kolem půlky srpna, a navrch bych byl obrovsky zavázanej (a vší silou hledal možnost, jak se revanšovat).
Uživatelský avatar
Popanz
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv čer 11, 2015 12:27
Bydliště: Vídeň a Božice
Oblast pátrání: Křivoklátsko, Berounsko - Kouřil, Šíma, Souček

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků