Diplomová práce

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: Diplomová práce

Příspěvekod Zora » čtv úno 05, 2015 16:15

Mimo Vaši diplomku, dotaz-

kdysi jsem studovala technické VŠ, na té první jsme se potýkali s tím, že kvůli přestěhování školy nebyla dostupná knihovna, cokoliv bylo třeba velice obtížně shánět jinde. Ta druhá byla s naopak s nevídaným zázemím...
Jak řešíte na Zemědělce třeba čtení starých tisků, z čeho čtete a kdo Vás učí číst - vše vztaženo k předmětu paleografie?
Je to pro mě nějaké záhadné, všechny předměty, které jsou potřebné pro genealogii a co mě napadají, se vážou na filosofickou fakultu. Nechci se Vás naprosto dotknout, jen jsem prostě zvědavá. Děkuji, Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Diplomová práce

Příspěvekod Appian » pon úno 09, 2015 16:19

Prostě potřebuje sesmolit nějakou diplomku a jiný téma už bylo zabraný :D
Uživatelský avatar
Appian
 
Příspěvky: 382
Registrován: pon kvě 21, 2012 21:42

Re: Diplomová práce

Příspěvekod Alena Höfrová » pon úno 09, 2015 16:57

Na zemědělce předmět paleografie nemáme a nikdo nás staré texty číst neučí, mým předmětem studia není genealogie, takže na toto u nás asi nikdo ani nepomyslel.

Jiná témata diplomových prací zabraná nebyla, neboť sama jsem s návrhem tohoto tématu přišla za svým budoucím vedoucím práce cca měsíc před tím, než se témata vybírala.
Alena Höfrová
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob bře 16, 2013 14:38

Re: Diplomová práce

Příspěvekod Zora » pon úno 09, 2015 17:08

Děkuji. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků