MyHeritage kontakt

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

MyHeritage kontakt

Příspěvekod bady » stř led 14, 2015 11:51

Dobrý den mám podobný problém. Na MyHeritage mám schodu v jiném rodokmenu. Nemohu si dovolit placený program Premium účet abych odpověděla na schodu s Jaroslav Čejka má v rodě větev se jménem Dlask kdyby někdo narazil na ,čejkovicrodina, aby sme se mohli kontaktovat na maru.dla[a]seznam.cz Předem moc děkuji a ještě teprve se vše učím snad moje psaní dává smysl
bady
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 13, 2015 16:00
Oblast pátrání: úžice u kutné hory

Re: myheritage

Příspěvekod Dagmar8 » stř led 14, 2015 21:39

zařízeno :D
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: myheritage

Příspěvekod bady » pát led 16, 2015 9:45

Moc děkuji jestli se pan Čejka ozve bude to moc fajn.
bady
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 13, 2015 16:00
Oblast pátrání: úžice u kutné hory

Re: MyHeritage kontakt

Příspěvekod Ame » pát led 16, 2015 15:04

Mohla bych se na vás obrátit se stejnou prosbou? Jedná se mi o Drnovsti web Site spravovanou Jiřím Drnovským http://www.myheritage.cz/site-160248281/drnovsti
Rodinnou historii předků po meči spřádám na rodokmen.passhaus.at
Děkuji předem, pokud se někdo ujme propojení :)
Ame
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 22, 2014 7:07
Oblast pátrání: Račice (VY, TB, ZD)

Re: MyHeritage kontakt

Příspěvekod Dagmar8 » pát led 16, 2015 16:19

pošlete mi vnitřní poštou váš mail a zprávu kterou chcete poslat - jinak asi kontakt nenavážete
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků