SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Příspěvekod venusev » úte pro 02, 2014 10:32

Dobrý den,

byl by, prosím, někdo ochoten ofotit mi, dva záznamy v matrice. Mám jen odkaz z indexu. Matrika, bohužel, ještě není online.

Jedná se o dva záznamy sňatků 1874 + 1899 z matriky Záboří 10 (http://ebadatelna.soapraha.cz/pages/Mat ... aId/8633?7).

Více do OZ.

Moc děkuji, Venuše
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Příspěvekod czluny » úte pro 02, 2014 12:53

Já bych se drze také přidal s Prosbou ofotit něco v SOA Praha. Také mám přesné čísla stránek z naskenovaného indexu POTĚHY. Na oplátku mohu zařídit cokoli v okolí Teplic. Případně přispěji drobným penízem na benzín:-)

Moc děkuji P.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Příspěvekod venusev » úte pro 02, 2014 13:04

Já bych také přispěla, pokud by se někdo obětoval :-)
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Příspěvekod AlenaMartínková » pát lis 09, 2018 23:10

Vážená venusev, i když vaše žádsot tady visí už 4 roky, doufám, že jste zjistila, že Vaše Záhoří-10 je už online, tak že si ty záznamy můžete-ale věřím, že je máte-již vyhledány. Jsem tu nová a hledám na oplátku pomoci jiným, baví mě to. Tak Vás zdravím z Liberce AlenaMartínková
PS:vím, že je to práce admina, ale možná by jste měla žádost uzavřít,
Přílohy
záhoří-10-1874.JPG
AlenaMartínková
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 03, 2018 23:16
Bydliště: Vojanova 141/9, 46010 Liberec 10
Oblast pátrání: Hranice-část Slavošova, Hodkov, Prostřední Ves, Zbraslavice, Věžníkov,Pacov (okr.Pelhřimov),
Rodokmen online: MyHeritage - Suchý family tree

Re: SOA Praha - zápis v matrice - obec Kly

Příspěvekod Zora » sob lis 10, 2018 2:30

AlenaMartínková píše:Vážená venusev, i když vaše žádsot tady visí už 4 roky, doufám, že jste zjistila, že Vaše Záhoří-10 je už online, tak že si ty záznamy můžete-ale věřím, že je máte-již vyhledány. Jsem tu nová a hledám na oplátku pomoci jiným, baví mě to. Tak Vás zdravím z Liberce AlenaMartínková
PS:vím, že je to práce admina, ale možná by jste měla žádost uzavřít,


Dobrý večer, uzavíráme pouze příspěvky v sekci Čtení, pročtěte si, prosím pravidla.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: pentagun a 3 návštevníků