Prosba

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Prosba

Příspěvekod mannowar » úte lis 04, 2014 10:37

Chtěl bych někoho poprosit s placeným účtem na MH - když si ve výzkumu zadám příjmení Lupík ,tak na stránkách 8-10 je spousta lidí s tímto příjmením ze Slovenska,bohužel se nemůžu ani podívat odkud z toho Slovenská jsou,pokud by byl někdo tak hodný a mrkl třeba na 3jména a napsal mi místo a rok narození,tak bych se už mohl orientovat a mohl bych hledat ve slovenských matrikách,zvlášt by mě zajímal na straně 10, Ondřej Lupík nar 1769 předposlední údaj na stránce.

Děkuji moc,pokud se někdo najde tak pošlete OZ,ještě jednou dík Radim
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Re: Prosba

Příspěvekod venusev » úte lis 04, 2014 11:00

Dobrý den,
tak jsem na to koukala. Ale bohužel žádného Ondřeje Lupíka nar. 1769 na MH nenacházím. Mám jen jednoho z obce Tichá nar. cca 1866
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

Re: Prosba

Příspěvekod mannowar » úte lis 04, 2014 11:46

už mi pomáhá Ozana ,ale ty odkazy nemají správce,zkopíroval sem jeden odkaz vypadá to takto:

Andreæ Lupik
Slovensko, církevní knihy a knihy ze synagog 1592-1910
Syn: dítě - jméno
Křest syna: Den Měsíc 1769 - Místo
Manželka: manžel - jméno

je tam víc těch odkazů na Lupík a vždy je tam obrázek z matriky ,do vyhledávače sem dal jen příjmení Lupík a je to hlavně pak na podstránkách 8až 10 ,jsou tam i madarské a další odkazy mě zajímají Slovenské.
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Re: Prosba

Příspěvekod mannowar » úte lis 04, 2014 12:08

takže premium účet podle všeho nestačí,musí být zřejmě předplacená data,děkuji všem co se snažili mi pomoci
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová

Re: Prosba

Příspěvekod Zora » úte lis 04, 2014 12:18

https://familysearch.org/search/record/ ... 1769-1769~
Váš potřebná andreas je na prvním místě, kliknutím se podíváte i na záznam narození,.
Snad jsem Vaši žádost pochopila dobře. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba-vyřešeno

Příspěvekod mannowar » úte lis 04, 2014 12:21

Moc děkuji-vyřešeno
mannowar
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned zář 29, 2013 11:52
Bydliště: ostrava
Oblast pátrání: Tichá.Lichnov.Orlová


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků