Chorvatsko - Repušnica

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Chorvatsko - Repušnica

Příspěvekod nyvon » pon lis 03, 2014 19:53

Repušnica Kutina - archiv - máte někdo zkušenost, jak získat záznam o narození? Rok cca 1905 I.
nyvon
 
Příspěvky: 155
Registrován: stř říj 23, 2013 17:35

Re: Chorvatsko - Repušnica

Příspěvekod blue_rose » úte lis 04, 2014 10:40

Mám zkušenost s archivem v Srbsku ... poslal jsem dotaz s tím co mě zajímá, srbsky neumím, přeložil jsem pomocí Překladače Google. A k mému překvapení velice ochotně poslali e-mailem sken celé dvoustrany matriční knihy, kde byl údaj co mě zajímá.

Chorvatské archivy neznám, ale stačilo dát do vyhledávače Google "Repušnica Arhiv" a našlo mi to "Državni arhiv u Sisku" http://www.dask.hr/ Pohledem do mapy vidím že Sisak je asi 26 km od Repušnice ... tak projít web, napsat dotaz ... a zkušenosti připsat sem :-)
Uživatelský avatar
blue_rose
 
Příspěvky: 112
Registrován: ned úno 12, 2012 3:00
Bydliště: Trhové Sviny


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků