hledám pomoc s nalezením Jana Zvěřiny z Luže - vyřešeno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

hledám pomoc s nalezením Jana Zvěřiny z Luže - vyřešeno

Příspěvekod pazve » ned říj 05, 2014 20:27

Hledám datum a místo narození a datum a místo úmrtí Jana Zvěřiny. Prokazatelně mám u něho jenom datum a místo svatby (11.1.1821 ve Střemošicích, sign. 2241-SOA Zámrsk). Prošel jsem matriky zemřelých v celé farnosti Řepníky, našel datum úmrtí jeho ženy, která zemřela jako vdova 25.10.1853 ve Střemošicích (sign. 2243). Dále jsem našel data úmrtí jeho dětí - Anny (21.8.1850 ve Střemošicích, sign. 2243 - u zápisu uvedena dcera po + Janu Zvěřinovi a Kateřiny - 3.3.1838 ve Střemošicích - sign. 2243 - u zápisu uvedeno Kateřina dcera Jana Zvěřiny z Luže obiwajicim? w Střemošicich). Prošel jsem taky matriky zemřelých v Luži, odkud asi pocházel a taky nic. Hledal jsem i v pozůstalostních spisech Velkostatku Hrochův Týnec v SOKA Chrudim v Seznamu duší pro Střemošice 1846-1863 - taky nic. V roce 1846 tam byla zapsaná jen jeho žena Dorota - vdova a 2 děti. Hledal jsem taky ve svatebních smlouvách Velkostatku Hrochův Týnec - kniha č.412 - soupis svatebních smluv pro Střemošice - nic.
Za rady jsem předem vděčný.
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků