myheritage

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

myheritage

Příspěvekod arnysv » sob zář 20, 2014 12:31

Byl by někdo tak hodný a vyřídil správci profilu ve kterém se nachází osoba Anton Zeman narozený 1795 aby mě kontaktoval na mailu a,zeman[a]centrum.cz.

Správcem profilu je Jana Zemanová.
arnysv
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob zář 20, 2014 12:23

Re: myheritage

Příspěvekod Jacob » sob led 03, 2015 12:38

Dobrý den, mám podobný problém. Na MyHeritage mám schodu v jiným rodokmenu,ale nemám placený premium účet takže ho nemůžu kontaktovat. Mohl by mu někdo poslat vzkaz ode mě ? Moc prosím, je to důležité pro můj další krok dopředu. Ať mě prosím kontaktuje na email ondracekjakub[a]email.cz

Moc děkuji za pomoc.

http://www.myheritage.cz/member-3496033 ... C5%A1-vrba
Jacob
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 03, 2015 12:20

Re: myheritage

Příspěvekod Kašpar » sob led 03, 2015 15:21

Jacob píše:Dobrý den, mám podobný problém. Na MyHeritage mám schodu v jiným rodokmenu,ale nemám placený premium účet takže ho nemůžu kontaktovat. Mohl by mu někdo poslat vzkaz ode mě ? Moc prosím, je to důležité pro můj další krok dopředu. Ať mě prosím kontaktuje na email ondracekjakub[a]email.cz

Moc děkuji za pomoc.

http://www.myheritage.cz/member-3496033 ... C5%A1-vrba


To, se toho moc nedozvíme, vstupní stránka vyžaduje přihlášení :lol:
To jen tak na zkoušku, příjmení Vrba v soupisu příbuzných nemám, a že jich tam je hodně :lol:
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků