Oblekovice_Znojmo_hřbitov

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Oblekovice_Znojmo_hřbitov

Příspěvekod Harmonia » stř srp 13, 2014 8:32

Moc by mi pomohlo, kdyby se někdo dostal na tento hřbitov a našel tam hrob Jaroslava Bělohlávka či Antonie Bělohlávkové, vyfotil ho a poslal mi ho...
Moc děkuji
Harmonia
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát črc 25, 2014 13:51
Oblast pátrání: Brandlín, Matějovec, Mrákotín, Práskolesy, Český Rudolec, Vanov, Javůrek, Brno, Vlašim, Blanička, Zadní Lomná

Re: Oblekovice_Znojmo_hřbitov

Příspěvekod PomněnkaPrvní » stř srp 13, 2014 16:42

Mám to zhruba půl hodiny autem, výlet bych si tam udělat mohla, myslím začátkem září.
Ale nevím, jak je hřbitov velký. Zkuste zkontaktovat správce hřbitova a zjistit číslo hrobového místa a jeho přibližnou polohu.
(takto jsem si psala do Trenčína a nejenže mi napsali všechny lidi a data, kdo byl kdy v hrobě pochovaný /a dokonce i kontakt na člověka, na kterého je hrob psaný/, ale také mi paní poslala fotografie - třeba budete mít taky takové štěstí - když ne, dejte mi vědět.
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22

Re: Oblekovice_Znojmo_hřbitov

Příspěvekod Harmonia » čtv srp 14, 2014 9:33

Děkuji, už jsem zkontaktovala firmu, co má správu na starosti. To mě vůbec nenapadlo. Dám vědět, zda se ozvali...
H.
Harmonia
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát črc 25, 2014 13:51
Oblast pátrání: Brandlín, Matějovec, Mrákotín, Práskolesy, Český Rudolec, Vanov, Javůrek, Brno, Vlašim, Blanička, Zadní Lomná


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků