Hledání v Zámrsku

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Hledání v Zámrsku

Příspěvekod Jenny.xxx » pát čer 06, 2014 16:44

Přidala bych se do řady prosebníků o vyhledání informace v archivu v Zámrsku. Potřebovala bych vyhledat záznam o narození Vojtěcha Elbela v Dolních Kralovicích 4. července 1821. Zejména ocením informace o místě a datu narození otce.
Jenny.xxx
Jenny.xxx
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte led 15, 2013 18:14

Re: Hledání v Zámrsku

Příspěvekod peukert » sob čer 07, 2014 12:24

Zdravím,
Dolní Kralovice jsou v SOA Praha - středočesko (Dolní Kralovice 09 - N 1819 - 1831 - bohužel zatím nezdigitalizované). V Zámrsku jsem našla jen některé obce poblíž. Jinak možná do Z. pojedu koncem června, ale není to jisté.
Věra
peukert
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned bře 30, 2014 16:20
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: V rodokmenu mám:
Hodkovice nad Mohelkou, Čenkov, Plzeň, Příbram, Hodkovice - Zlatníky, Praha - Nusle, Praha - Podolí, Červený Újezd,
Smidary, Slaný

Re: Hledání v Zámrsku

Příspěvekod petanhuda » sob čer 07, 2014 15:23

Taky bych se připojil do řady prosebníků o Zámrsk.. Konkrétně jsem se zadrhl na Tomáši Hudíkovi, nar. 1811 (dle údajů ze svatby), narodil se v obci Řeplice č.4, Jeho otec také Tomáš Hudík zemřel před rokem 1835. Ten starší Tomáš(otec) pochází z obce Opatovice č.6, jeho manželka Barbora Novotná, z Opatovic č.p.9, nebo 5, to nevím jistě. Opatovice (u Světlé nad Sázavou) zdigitalizované nejsou :/ .. Děkuji mnohokrát..
Uživatelský avatar
petanhuda
 
Příspěvky: 323
Registrován: úte dub 16, 2013 18:38

Re: Hledání v Zámrsku

Příspěvekod Semik » pon črc 07, 2014 12:38

petanhuda píše:Ten starší Tomáš(otec) pochází z obce Opatovice č.6, jeho manželka Barbora Novotná, z Opatovic č.p.9, nebo 5, to nevím jistě. Opatovice (u Světlé nad Sázavou) zdigitalizované nejsou :/ .. Děkuji mnohokrát..

Jsem právě v Zámrsku. Něco jsem našel. Více v SZ.
Semik
 
Příspěvky: 411
Registrován: ned říj 23, 2011 22:20
Oblast pátrání: Smrdov
Sázavka
Ovesná Lhota
Bačkov
Leština u Světlé


Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků