Matrika N Habřinka 1864 VYŘEŠENO

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: Matrika N Habřinka 1864

Příspěvekod Štěpa » stř lis 09, 2016 19:00

Zora píše:omlouvám se, tohle mně uniklo. Z

To nic, děkuji za snahu mi pomoci.
Štěpa
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 01, 2016 21:48
Oblast pátrání: Jihlava a okolí, Humpolec a okolí, středočeský kraj, Praha - Žižkov, Východní Čechy.

Re: Matrika N Habřinka 1864 VYŘEŠENO

Příspěvekod Štěpa » úte lis 15, 2016 18:59

Matrika je na světě, po mailovém dotazu se mi ozvala úřednice z Rohovládové Bělé, že kniha je skutečně ještě u nich a hledaný záznam dohledala. Poslala mi po dohodě kopii zápisu na dobírku.
Děkuji ještě jednou všem za podněty a rady. Štěpa
Štěpa
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 01, 2016 21:48
Oblast pátrání: Jihlava a okolí, Humpolec a okolí, středočeský kraj, Praha - Žižkov, Východní Čechy.

Re: Matrika N Habřinka 1864 VYŘEŠENO

Příspěvekod Noodle » úte lis 15, 2016 19:04

Štěpa píše:Matrika je na světě, po mailovém dotazu se mi ozvala úřednice z Rohovládové Bělé, že kniha je skutečně ještě u nich a hledaný záznam dohledala. Poslala mi po dohodě kopii zápisu na dobírku.
Děkuji ještě jednou všem za podněty a rady. Štěpa


Děkuji za echo.
Tak nakonec vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho zdaru v dalším bádání. :-)
Noodle
 
Příspěvky: 154
Registrován: sob lis 01, 2014 21:04
Oblast pátrání: Semilsko, Lomnicko (n. Popelkou), Chlumec nad Cidlinou (okolí), Kopidlno (okolí)

Re: Matrika N Habřinka 1864 VYŘEŠENO

Příspěvekod Štěpa » úte lis 15, 2016 19:13

Noodle píše:
Štěpa píše:Matrika je na světě, po mailovém dotazu se mi ozvala úřednice z Rohovládové Bělé, že kniha je skutečně ještě u nich a hledaný záznam dohledala. Poslala mi po dohodě kopii zápisu na dobírku.
Děkuji ještě jednou všem za podněty a rady. Štěpa


Děkuji za echo.
Tak nakonec vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho zdaru v dalším bádání. :-)


Díky, nápodobně. ;-)
Štěpa
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 01, 2016 21:48
Oblast pátrání: Jihlava a okolí, Humpolec a okolí, středočeský kraj, Praha - Žižkov, Východní Čechy.

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků