Říčany u Prahy, Budeček

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: Říčany u Prahy, Budeček

Příspěvekod petra28 » úte kvě 10, 2016 8:02

Vy jste hrozně hodné, děkuji :) Moniko - v Praze Kudovi žili, ale bohužel neznám souvztažnosti s naší rodinou. Nějaká přízeň to ale být musela, protože prababička odešla do Prahy s nemanželským dítětem a u někoho tam žila než poznala manžela. A jen tak tam po 1. světové určitě neodešli i mnou hledaní bratři. Ta jména mi nic neříkají kromě Rudolfa Kudy z Vinohrad, to by mohl být ten "můj", ale každopádně díky za odkaz na vyhledávač hrobů, ten jsem neznala. Dalo by se nějak u toho Rudolfa zjistit např. datum úmrtí?

A k tomu Dubečku, Věro - mnou hledaný byl stavitel pian, třeba mohl mít s panem Červeným něco společného. Určitě dejte vědět, kdybyste tam náhodou na něco narazila, budu ráda.
petra28
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř zář 23, 2015 8:08
Bydliště: Heroltice u Tišnova

Re: Říčany u Prahy, Budeček

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte kvě 10, 2016 8:56

To jste tu stránku hřbitovů ani nezkusila? Vidíte, že se tam nedá kliknout ne?
Ale zkuste na správu hřbitovů zavolat. Třeba budou v dobrém rozmaru a datum Vám řeknou.
http://www.hrbitovy.cz/?page_id=93
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Říčany u Prahy, Budeček

Příspěvekod petra28 » stř kvě 11, 2016 8:00

Karolina Vernerova píše:To jste tu stránku hřbitovů ani nezkusila? Vidíte, že se tam nedá kliknout ne?
Ale zkuste na správu hřbitovů zavolat. Třeba budou v dobrém rozmaru a datum Vám řeknou.
http://www.hrbitovy.cz/?page_id=93


Samozřejmě jsem zkusila, ale chtěla jsem se zeptat, jestli neexistuje nějaká možnost jak to datum z toho záznamu vytáhnout, jestli třeba neexistují ještě nějaké jiné stránky o kterých nevím apod.
petra28
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř zář 23, 2015 8:08
Bydliště: Heroltice u Tišnova

Re: Říčany u Prahy, Budeček

Příspěvekod petra28 » stř kvě 11, 2016 8:01

Monika píše:Nebo někoho poprosit, jestli by vám neudělal fotku hrobu, až půjde na hřbitov :wink:


Ano, už jsem poprosila slečnu, která se mi přihlásila na výzvu v jiném fóru, tak snad příští týden bude i fotka.
petra28
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř zář 23, 2015 8:08
Bydliště: Heroltice u Tišnova

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků