Jan Zajíc .Vyřešeno

Hledáte pomoc při pátrání třeba ve vzdáleném archivu? Potřebujete zjistit nějakou lokální informaci? Nevíte si rady se svým genealogickým projektem? Toto je sekce pro vás!
Pravidla fóra
1. PŘEDMĚT ZPRÁVY. Prosím, snažte se uvést předmět zprávy stručně a co nejvýstižněji
2. VYŘEŠENO. Po vyřešení doplňte velkými písmeny do začátku nadpisu v prvním příspěvku VYŘEŠENO (nepřepisujte svůj předmět). Postup je popsán níže v oznámení.

Re: Jan Zajíc .Vyřešeno

Příspěvekod Ladulinka » pon srp 08, 2016 18:15

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste se ozvala. Třeba spolu na něco příjdeme. Já mám v rodokmenu Jana Zajíce 1859-1942, manželka Pavlína roz. Kadeřábková nar.1866. Jan přesídlil s rodiči na Ukrajinu asi v r. 1866 nebo 1867. Sourozence u něj nemám a jako rodiče mám Antonii Zajícovou, roz. Skoupou a manžel František Zajíc. Máte v rodokmenu někoho z těchto let, aby jsme to mohly porovnat? Křestní jména se opakují.
Ladulinka
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 24, 2014 15:08
Oblast pátrání: Zajícovi - Hlinsk (Ukrajina), Žandov, Kolvín a okolí, Chodouň, Hořovice (Kadeřábkovi, Zajícovi), Duhovi - Bikoš, Všeradice, okr. Beroun, Podcurkov (Ukrajina), Olomoucko, Šumpersko

Předchozí

Zpět na Hledám pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků