Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s hledáním místa narození osob, které emigrovaly do USA?
Mezi roky 1868 a 1870 emigrovala do Chicaga rodina, jejíž členové mají v tamějších dokladech jako místo narození (birth place) uvedeno: Bohemia. Má smysl a pokud ano, jakým postupem, pátrat po upřesnění místa narození - např. Plzeň? Nebo je informace -Bohemia- konečná? Děkuji za případnou pomoc.
MJ
